Головна > Методична робота

Головна мета роботи методичного відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР – забезпечення неперервного і цілеспрямованого професійного розвитку педагогічних працівників відповідно до сучасних вимог.

Завдання роботи методичного відділу:
- підвищення ефективності навчально-виховного процесу і якості навчання відповідно до сучасних вимог;
- етодична підтримка педагогів, що атестуються та педагогів, що починають свою діяльність;
- вивчення, узагальнення і ретрансляція досвіду роботи дитячих груп і педагогів, що досягли позитивних результатів у роботі з вихованцями;
- підвищення інформованості педагогічних працівників Центру про інноваційні форми і методи роботи з вихованцями;
- впровадження сучасних педагогічних технологій в діяльність педагогів з метою підвищення якості освітньої діяльності;
- формування і поповнення інформаційне - методичного банку даних по різних напрямах діяльності Центру;
- вдосконалення форм і методів методичної роботи;
- організація та проведення навчально-методичних семінарів, конференцій, виставок та конкурсів з навчально-методичних проблем.

Додаткові матеріали

Новини з категорії Методичний відділ

25 жовтня в КЗ «Центр туризму» ЗОР для керівників гуртків закладу було проведено плановий методичний захід – інтенсив з розгляду педагогічних технологій, які доцільно використовувати на заняттях.

Детальніше

Сьогодні, 26 квітня, в КЗ «Центр туризму» ЗОР для педагогічних працівників було проведено черговий методичний інтенсив з теми «Педагогічний досвід та його поширення, з використанням портфоліо педагога».

Детальніше

17 березня в КЗ «Центр туризму» ЗОР для керівників гуртків закладу проведено методичний інтенсив з теми «Classroom в роботі педагога ЗПО».

Детальніше

На нашому сайті, у розділі «Методична робота», з’явився новий підрозділ «Анотований каталог видань». У ньому розміщені навчальні посібники, довідники, збірки дитячих творчих робіт і педагогічні статті, підготовлені педагогами і вихованцями КЗ "Центр туризму" ЗОР у 2022 році. 

Детальніше

17 лютого в КЗ «Центр туризму» ЗОР для педагогів закладу відбувся методичний інтенсив з теми «Презентація: принципи та правила оформлення». Не зважаючи на те, що презентації, як цифрова технологія, використовуються в освітньому процесі вже близько 20 років, типові помилки з оформлення зустрічаються досить часто.

Детальніше

В КЗ «Центр туризму» ЗОР розроблено відеокурс, націлений на формування цифрової компетентності педагогів та прискорення втілення цифрових технологій в освітній процес.

Відеокурс складається із коротких лекцій, що  містять як теоретичну базу, так і практичні завдання. Виконання завдань дозволить успішно засвоїти матеріал і в подальшому активно використовувати соціальні мережі в освітньому процесі, як один із інструментів роботи педагога. В кінці курсу на слухачів чекає вихідне тестування, яке дозволить кожному ще раз перевірити свої знання, і зрозуміти, чи вдалось засвоїти весь матеріал.

Детальніше

24 лютого 2022 року  відбудеться обласний семінар-нарада для відповідальних за організацію туристсько-краєзнавчої роботи в органах управління освітою райдержадміністрацій,  міських, сільських і селищних рад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у закладах освіти об’єднаних територіальних громад у 2022 році».

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 162

9 та 11 лютого в Центрі туризму відбулися методичні інтенсиви для педагогів закладу, націлені на розвиток цифрової компетентності. Інтенсиви проведені за однією із тем циклу, запланованих на перше півріччя 2022 року, а саме за темою «Google-ресурси як інструмент організації діяльності в ЗПО».

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 139

12.02.2022 в холі КЗ «Центр туризму» ЗОР пройшов івент для вихованців та керівників гуртків закладу. Під час заходу підіймались такі важливі питання як «Пам’ять –  для чого вона потрібна і як її зберігати?», «Музей – традиційний чи інтерактивний?» та «Сучасний музей, який він?». 

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 285

Шановні керівники гуртків та вихованці! Запрошуємо вас прийняти участь в івенті «Сучасний музей – який він?».

Початок івенту об 11:00 12.02.2022, в холі КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 193
< 1 2 3 >