Головна > Новини Патріотичне виховання

Завершився Всеукраїнський конкурс «Джура для всіх: кейси кращих практик» та Всеукраїнський флешмоб учасникiв Всеукраïнськоï дитячо-юнацькоï вiйськово-патрiотичноï гри «Сокiл» («Джура») «Мотивуй, надихай та дiй». Онлайн-заходи були проведені Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді у співпраці з ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна та громадянська ідентичність» з метою розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

З 06 по 14 травня 2024 року, на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради, за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, у форматі онлайн на платформі Google Meet, відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

Просимо звернути увагу!

На нашому сайті, у вкладці "Сокіл (Джура)" ,розміщено регламент проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради 26 березня  2024 року, в форматі онлайн, було проведено обласний семінар-нараду для відповідальних за проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

Шановні колеги!

26 березня 2024 року о 14:00 в режимі онлайн, на платформі Google Meet, відбудеться обласний семінар-нарада для відповідальних за проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – семінар-нарада). Підключення до онлайн-наради почнеться о 13:30.

Детальніше

Шановні колеги!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що з березня 2024 року оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу «Джура для всіх: кейси кращих практик» (далі – Конкурс). Термін подачі заявок до 25 травня 2024 року. 

Детальніше

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно із Українським Державним Центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна та громадянська ідентичність» з березня по травень 2024 року проводить  Всеукраїнський флешмоб учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Мотивуй, надихай та дій» (Далі – Флешмоб).

Детальніше

З 31 січня по 29 лютого 2024 року в комунальному закладі «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений місячник національно-патріотичного виховання «Ми, українці, нація прадавня».

Детальніше

Впродовж січня 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласний етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми!».

Детальніше

З 9 січня 2024 року триває прийом робіт на обласний етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми!»

Детальніше
< 1 2 3 >