Головна > Новини Патріотичне виховання

З 31 січня по 29 лютого 2024 року в комунальному закладі «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений місячник національно-патріотичного виховання «Ми, українці, нація прадавня».

Детальніше

Впродовж січня 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласний етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми!».

Детальніше

З 9 січня 2024 року триває прийом робіт на обласний етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми!»

Детальніше

26 листопада 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР  в режимі онлайн відбулась робота методичного об’єднання з військово-патріотичного виховання.

Детальніше

З урочистостями та в напрочуд дружній атмосфері, з 26 по 27 вересня 2023 року в м. Запоріжжя була проведена VII обласна польова школа «Джури козацькі», присвячена 140-річчю від дня народження генерал-хорунжого Армії УНР Марка Безручка, уродженця міста Токмак. Також традиційно, польова школа приурочена до Дня захисників та захисниць України і Дня українського козацтва.

Детальніше

20-27 серпня 2023 року на базі Центрального табору туристського активу учнів України, в мальовничому селі Осій Закарпатської області, відбувся ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура») - «Джура - 2023: Карпатська Січ».

Детальніше

З 15 по 23 липня 2023 року, серед мальовничих гір Карпат, відбувся ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - "Джура - 2023: Галицька Січ". До Львівщини з'їхались 26 команд - це 208 учасників з різних регіонів України. 

Детальніше

Погожими літніми днями пройшли тренувальні збори старшої вікової категорії учасників ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2023: Галицька Січ», що відбудеться на Львівщині. Запорізьку область у цій віковій групі представляє рій «Побратими» ліцею «Потенціал» Вільнянської міської ради Запорізької області.

Детальніше

З 02 по 10 травня 2023 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради у форматі онлайн на платформі Google Meet відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

02 травня 2023 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (КЗ «Центр туризму» ЗОР) у форматі онлайн за допомогою ресурсу Google Meet відбулося урочисте відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше
< 1 2 >