Головна > Туристсько-спортивний

Туристсько-спортивний відділ забезпечує популяризацію та розвиток туристсько-спортивної роботи серед учнівської молоді Запорізької області, як ефективного засобу формування всебічно розвиненої особистості, пропаганди здорового способу життя. Спеціалісти відділу працюють в напрямках пішохідного, гірського, велосипедного, водного та спелеологічного видів спортивного туризму, а також спортивного орієнтування.

У своїй роботі відділ співпрацює з Федерацією спортивного туризму Запорізької області, Федерацією спортивного орієнтування Запорізької області, іншими організаціями та об’єднаннями туристко-спортивного профілю.

Основні завдання туристсько-спортивного відділу:
- організація та проведення обласних масових заходів туристсько-спортивного профілю з учнівською молоддю;
- організація та проведення з учнівської молоддю туристських спортивних походів (ступеневих та категорійних);
- забезпечення участі учнівської молоді Запорізької області у міжнародних, всеукраїнських та регіональних масових заходах туристсько-спортивного профілю;
- проведення навчально-тренувальних зборів учнівської молоді з видів спортивного туризму та спортивного орієнтування;
- виявлення та розповсюдження кращого досвіду роботи дитячих туристсько-спортивних об’єднань області;
- здійснення методичного забезпечення навчального процесу у туристсько-спортивних гуртках і змагань туристко-спортивного профілю;
- надання консультаційної, організаційної та практичної допомоги педагогам області в організації туристсько-спортивної роботи з учнями;
- організація та проведення заходів підвищення кваліфікації туристсько-спортивного профілю для педагогічних працівників області.

Відділ координує роботу маршрутно-кваліфікаційної комісії КЗ «Центр туризму» ЗОР, яка надає консультації та здійснює оформлення документів щодо проведення туристських спортивних походів з учнівською молоддю.

Додаткові матеріали

Новини з категорії Спортивний відділ

Цими вихідними, 27-28 травня 2023 року, на базі КЗ "Центр туризму" ЗОР відбувся Обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Участь у змаганнях взяли 16 команд Запорізької області.

Детальніше

13-14 травня 2023 року в м.Запоріжжя, на базі т/б «Дніпрянка», КЗ «Центр туризму» ЗОР проведено XVI відкритий Чемпіонат Запорізької області з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Участь у заході взяли 79 дітей, яких було поділено на дві вікові групи: «молодшу» (2009-2011 р.н.) та «старшу» (2005-2008 р.н.). Також свої вміння та навички на дистанціях змогли перевірити найменші учасники - представники «наймолодшої» вікової групи.

Детальніше

29 квітня 2023 року в м. Запоріжжя, на території туристичної бази «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР, відбувся Обласний зліт зі спортивного велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді. 

Детальніше

9 квітня 2023 року КЗ «Центр туризму» ЗОР проведенні обласні онлайн- - змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Запорізька весна» в яких взяли участь 165 учасників. До вихованців Запорізької області долучились діти з Одеської та Дніпропетровської областей.

Детальніше

29 квітня 2023 року в м. Запоріжжя, на базі т\б «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР, вул. Олександра Невського, 87-а, відбудеться обласний зліт зі спортивного велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді.

Детальніше

До участі в обласних онлайн-змаганнях запрошуються гуртківці різних напрямків: туристсько-краєзнавчого, туристсько-спортивного та військово-патріотичного. Кількість учасників від закладу не обмежена.

Детальніше

15 березня 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР проведений Обласний семінар-практикум для керівників гуртків туристсько-спортивного напрямку за темою «Методика підготовки до змагань з видів спортивного туризму. Техніка і тактика».

Детальніше

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради в суботу, 11 березня 2023 року, провів Обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Веснянка-2023».

Детальніше

Вихованці туристсько-крєзнавчого напрямку презентували свої майбутні подорожі на  Обласній онлайн-конференції учнівської молоді «Майбутня подорож для друга», яка відбулась 25 лютого 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

18 - 19 лютого  2023 року в місті Запоріжжі, на туристичній базі «Дніпрянка», КЗ «Центр туризму» ЗОР проведено обласні змагання зі скелелазіння серед учнівської молоді. В змаганнях взяли участь 105 вихованців туристсько-спортивного напрямку позашкільної освіти. Не зважаючи на те, що частина територій Запорізької області тимчасово окуповані, свої регіони на змаганнях представили діти з м.Вільнянськ, м.Токмак, м.Василівка, смт.Чернігівки, м.Запоріжжя.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 >