Головна > Туристсько-спортивний

Туристсько-спортивний відділ забезпечує популяризацію та розвиток туристсько-спортивної роботи серед учнівської молоді Запорізької області, як ефективного засобу формування всебічно розвиненої особистості, пропаганди здорового способу життя. Спеціалісти відділу працюють в напрямках пішохідного, гірського, велосипедного, водного та спелеологічного видів спортивного туризму, а також спортивного орієнтування.

У своїй роботі відділ співпрацює з Федерацією спортивного туризму Запорізької області, Федерацією спортивного орієнтування Запорізької області, іншими організаціями та об’єднаннями туристко-спортивного профілю.

Основні завдання туристсько-спортивного відділу:
- організація та проведення обласних масових заходів туристсько-спортивного профілю з учнівською молоддю;
- організація та проведення з учнівської молоддю туристських спортивних походів (ступеневих та категорійних);
- забезпечення участі учнівської молоді Запорізької області у міжнародних, всеукраїнських та регіональних масових заходах туристсько-спортивного профілю;
- проведення навчально-тренувальних зборів учнівської молоді з видів спортивного туризму та спортивного орієнтування;
- виявлення та розповсюдження кращого досвіду роботи дитячих туристсько-спортивних об’єднань області;
- здійснення методичного забезпечення навчального процесу у туристсько-спортивних гуртках і змагань туристко-спортивного профілю;
- надання консультаційної, організаційної та практичної допомоги педагогам області в організації туристсько-спортивної роботи з учнями;
- організація та проведення заходів підвищення кваліфікації туристсько-спортивного профілю для педагогічних працівників області.

Відділ координує роботу маршрутно-кваліфікаційної комісії КЗ «Центр туризму» ЗОР, яка надає консультації та здійснює оформлення документів щодо проведення туристських спортивних походів з учнівською молоддю.

Додаткові матеріали

Новини з категорії Спортивний відділ

Вихованці гуртків туристсько-спортивного напрямку презентували свої майбутні походи на  Обласній онлайн-конференції учнівської молоді «Мій майбутній похід», яка відбулась 25 листопада 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

З 27.10.2023 по 07.11.2023 наші педагоги-туристи пройшли цікавий, але складний велосипедний інструкторський похід IV категорії складності Львівською, Івано-Франківською та Закарпатською областями.

Детальніше

18-19 листопада, на базі «Спортивного комплексу ЗНУ, відбулися Обласні змагання зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді у приміщенні.

Детальніше

Щомісяця педагоги закладів позашкільної освіти Запорізької області збираються на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР, в спортивній кімнаті, для вдосконалення своєї майстерності зі спортивного туризму.

Детальніше

Цими вихідними, 14-15.10.2023 року, в місті Запоріжжя відбувся XVІІ Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2023».

Детальніше

До Дня фізичної культури та спорту в Україні, 9 вересня 2023 року, КЗ «Центр туризму» ЗОР проведено обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Осінні старти» в яких взяли участь 96 вихованців позашкільних закладів Запорізької області.

Детальніше

З 7 по 15 липня 2023 року відбувся водний похід третьої категорії складності, що проходив територіями Івано-Франківської та Чернівецької областей по річках Чорний Черемош, Черемош та Прут, від села Зелене до міста Чернівці. Керівник походу - Стельмах Олександр Васильович, учасники: студенти - вихованці гуртка водного туризму КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

Погожими літніми днями збірна команда Запорізької області разом з керівником гуртка Олександром Стельмахом взяли участь у навчально-тренувальних зборах з велосипедного туризму для подальшої участі у Чемпіонаті України з велосипедного туризму. Щиро бажаємо нашій команді цікавих змагань і перемоги!

Детальніше

З метою вдосконалення туристичної майстерності, набуття туристичного досвіду керівництва категорійними водними походами, з 17 по 27 червня 2023 року педагоги Запорізької області та керівники туристсько-спортивних гуртків КЗ «Центр туризму» ЗОР взяли участь у кваліфікаційному водному поході другої категорії складності. Похід проходив територіями Івано-Франківської та Чернівецької областей по річках: Чорний Черемош, Черемош та Прут, від села Дземброня до міста Чернівці.

Детальніше

Цими вихідними, 27-28 травня 2023 року, на базі КЗ "Центр туризму" ЗОР відбувся Обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Участь у змаганнях взяли 16 команд Запорізької області.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 7 >