Головна > Туристсько-спортивний

Туристсько-спортивний відділ забезпечує популяризацію та розвиток туристсько-спортивної роботи серед учнівської молоді Запорізької області, як ефективного засобу формування всебічно розвиненої особистості, пропаганди здорового способу життя. Спеціалісти відділу працюють в напрямках пішохідного, гірського, велосипедного, водного та спелеологічного видів спортивного туризму, а також спортивного орієнтування.

У своїй роботі відділ співпрацює з Федерацією спортивного туризму Запорізької області, Федерацією спортивного орієнтування Запорізької області, іншими організаціями та об’єднаннями туристко-спортивного профілю.

Основні завдання туристсько-спортивного відділу:
- організація та проведення обласних масових заходів туристсько-спортивного профілю з учнівською молоддю;
- організація та проведення з учнівської молоддю туристських спортивних походів (ступеневих та категорійних);
- забезпечення участі учнівської молоді Запорізької області у міжнародних, всеукраїнських та регіональних масових заходах туристсько-спортивного профілю;
- проведення навчально-тренувальних зборів учнівської молоді з видів спортивного туризму та спортивного орієнтування;
- виявлення та розповсюдження кращого досвіду роботи дитячих туристсько-спортивних об’єднань області;
- здійснення методичного забезпечення навчального процесу у туристсько-спортивних гуртках і змагань туристко-спортивного профілю;
- надання консультаційної, організаційної та практичної допомоги педагогам області в організації туристсько-спортивної роботи з учнями;
- організація та проведення заходів підвищення кваліфікації туристсько-спортивного профілю для педагогічних працівників області.

Відділ координує роботу маршрутно-кваліфікаційної комісії КЗ «Центр туризму» ЗОР, яка надає консультації та здійснює оформлення документів щодо проведення туристських спортивних походів з учнівською молоддю.

Додаткові матеріали

Новини з категорії Спортивний відділ

05-07 червня 2024 року, в місті Запоріжжя, в районі веслувального каналу, відбувся обласний фестиваль «OpenAir» з водного  туризму серед учнівської молоді.

Детальніше

З 22 по 26 травня 2024 року у Львівській області відбувся VIII Чемпіонат України зі спортивного гірського туризму серед юнаків  та юніорів. Згідно програми Чемпіонату змагання відбувалися на дистанціях ІІ, ІІІ та V класів – «Гірські перешкоди», «Тактико-технічна» та «Рятувальні технічні прийоми».

Детальніше

Цими вихідними, 25-26 травня 2024 року, на туристичній базі "Дніпрянка" КЗ "Центр туризму" ЗОР відбувся обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді. Учасниками зльоту стали 76 дітей із Запорізької області.

Детальніше

15 травня 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради спільно з  Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», проведено обласний етап всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" в Запорізькій області у 2023/2024 навчальному році.

Детальніше

З 09 по 12 травня в м. Буча Київської області відбувся Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму пам’яті Андрія Куцевалова. Збірну команди Запорізької області у молодшій та старшій групі представляли вихованці комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради під керівництвом Стельмаха Олександра, Рожка Олександра, Заярського Олександра та Пиптюка Павла.  

Детальніше

З 26 квітня по 10 травня на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР був проведений обласний семінар-практикум зі спортивного велосипедного туризму для керівників гуртків туристсько-спортивного профілю. Завдяки проведенню семінару в форматах офлайн і онлайн до заходу долучились 35 учасників з Запоріжжя та різних областей України.

Детальніше

Цими вихідними, 27-28 квітня 2024 року, на туристичній базі «Дніпрянка» комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради відбувся обласний зліт зі спортивного велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді Запорізької області.

Детальніше

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради в неділю 14 квітня 2024 року провів обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Запорізька Весна-2024».

Детальніше

30-31 березня 2024 року, на базі Вільнянського ліцею «Світоч», відбулися відкриті змагання Запорізької області зі спортивного гірського туризму серед учнівської молоді «Кубок пам’яті Нагорного Льва Івановича».

Детальніше

29 березня, у місті Вільнянськ, комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведений обласний семінар-практикум для керівників гуртків туристсько-спортивного напрямку. В семінарі взяли участь 21 педагог Запорізької області.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 7 8 >