Головна > Туристсько-спортивний

Туристсько-спортивний відділ забезпечує популяризацію та розвиток туристсько-спортивної роботи серед учнівської молоді Запорізької області, як ефективного засобу формування всебічно розвиненої особистості, пропаганди здорового способу життя. Спеціалісти відділу працюють в напрямках пішохідного, гірського, велосипедного, водного та спелеологічного видів спортивного туризму, а також спортивного орієнтування.

У своїй роботі відділ співпрацює з Федерацією спортивного туризму Запорізької області, Федерацією спортивного орієнтування Запорізької області, іншими організаціями та об’єднаннями туристко-спортивного профілю.

Основні завдання туристсько-спортивного відділу:
- організація та проведення обласних масових заходів туристсько-спортивного профілю з учнівською молоддю;
- організація та проведення з учнівської молоддю туристських спортивних походів (ступеневих та категорійних);
- забезпечення участі учнівської молоді Запорізької області у міжнародних, всеукраїнських та регіональних масових заходах туристсько-спортивного профілю;
- проведення навчально-тренувальних зборів учнівської молоді з видів спортивного туризму та спортивного орієнтування;
- виявлення та розповсюдження кращого досвіду роботи дитячих туристсько-спортивних об’єднань області;
- здійснення методичного забезпечення навчального процесу у туристсько-спортивних гуртках і змагань туристко-спортивного профілю;
- надання консультаційної, організаційної та практичної допомоги педагогам області в організації туристсько-спортивної роботи з учнями;
- організація та проведення заходів підвищення кваліфікації туристсько-спортивного профілю для педагогічних працівників області.

Відділ координує роботу маршрутно-кваліфікаційної комісії КЗ «Центр туризму» ЗОР, яка надає консультації та здійснює оформлення документів щодо проведення туристських спортивних походів з учнівською молоддю.

Додаткові матеріали

Новини з категорії Спортивний відділ

25 - 26 листопада 2022 року відбудеться XVІ Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді "Азимут - 2022".

Запрошуємо до участі гуртківців КЗ "Центр туризму" ЗОР різних напрямків (туристсько - краєзнавчого, туристсько - спортивного, військово - патріотичного) та вихованців інших закладів освіти. Кількість учасників від закладу необмежена.

 

Детальніше

11 листопада 2022 року відбулися Онлайн-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Учасниками змагань стали 155 вихованців позашкільних закладів Запорізької області (м. Енергодар, Василівка та структурних підрозділів КЗ «Центр туризму» ЗОР). Дуже приємно, що традиційною слала участь вихованців КПНЗ «ЦТКУМ Мандрівник» КМР м.Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Детальніше

До участі в Онлайн-змаганнях з пішохідного туризму запрошуються гуртківці КЗ "Центр туризму" ЗОР різних напрямків (туристсько-краєзнавчого, туристсько-спортивного, військово-патріотичного) та вихованці інших закладів освіти.

Детальніше

28 жовтня 2022 року комунальним закладом "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької обласної ради проведенно обласні онлайн-змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, в яких взяли участь більше 200 учасників. Приємно, що до вихованців Запорізької області долучились діти з Дніпропетровської, Донецької та Кіровоградської областей нашої України.

Детальніше

21 жовтня 2022 року відбулись Всеукраїнські онлайн-змагання з велосипедного туризму. У змаганнях взяли участь більше 200 учасників з 13 регіонів України. Вихованці КЗ «Центр туризму»  ЗОР також стали учасниками велозмагань.

Детальніше

До участі в Онлайн-змаганнях зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді запрошуються усі гуртківці КЗ «Центр туризму» ЗОР та вихованці інших закладів освіти.

Детальніше

З 16 по 24 жовтня 2022 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено фотоконкурс, в якому взяли участь 141 вихованець позашкільних навчальних закладів м. Запоріжжя, Вільнянська, Василівки, Мелітополя, Токмака, Приморська, Енергодару та Чернігівської ТГ Запорізької області.

Детальніше

27 вересня ми відзначаємо Всесвітній день туризму. З  нагоди свята Комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено Відкриті онлайн змагання Запорізької області з надання першої (домедичної) допомоги серед учнівської молоді.

Детальніше

З 06 по 14 жовтня 2022 року КЗ "Центр туризму" ЗОР проводить фотоконкурс "Туризм беж меж".
Усі бажаючі взяти участь у конкурсі мають пройти реєстрацію та завантажити фото за гугл посиланням, а також розмістити свої фотороботи в соцмережі Instagram, відмітивши на них нашу сторінку (zpcentrturizmu) через @.
Додаткова інформація в Регламенті фотоконкурсу.

Детальніше

13 вересня 2022 року тиристсько-спортивним відділом КЗ «Центр туризму» ЗОР було проведено «Онлайн-вікторину зі спортивного орієнтування» на платформі Online Test Pad.

До участі в онлайн-вікторині долучилося 189 учасників із Запорізької та Дніпропетровської областей, а також вихованці котрі зараз знаходяться за межами України.

Детальніше
< 1 2 3 >