Головна > Навчально-виховна робота

КЗ "Центр туризму" ЗОР має широку мережу гуртків різних напрямів по всій Запорізькій області

Додаткові матеріали

Новини з категорії Гурткова робота

З 05 по 16 липня 2024 року гуртківці КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Вікторія Загреба) здійснили похід ІІІ ступня складності в західній частині України - по Карпатам в межах Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 8

З 03 по 12 липня 2024 року вихованці КЗ «Центр туризму» ЗОР здійснили похід ІІ ступеня складності протяжністю 54 км по Карпатам за маршрутом: м.Яремче - пол.Нова - г.Синячка - в-д.Зеленец - пол.Катерина - г.Згар - г.Женец - г.Явірник Горган - пол.Явірник - м.Яремче.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 11

З 07 по 14 липня 2024 року гуртківці КЗ «Центр туризму» ЗОР здійснили похід ІІ ступеня складності в частині Львівської та Івано-Франківської  областей, за маршрутом: Сколе - Водоспад Кам’янка - Сукіль - Козаківка - Буковець - Поляниця - Скелі Довбуша - Труханів - Тишивниця - Верхнє Синьовидне.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 8

З 2 до 13 липня 2024 року група екологів-краєзнавців КЗ «Центр туризму» ЗОР у кількості 15 осіб (кер. Шелегеда В.І.) здійснила пішохідний екотур ІІІ ступеню складності Гірськими Карпатами (95 км). Мета екотуру - знайомство з природними особливостями Карпатського біосферного заповідника в районі Свідовецького і Чорногорського хребтів,  сходження на найвищі вершини Українських Карпат: гори Говерлу (2061 м), Петрос (2020 м) і Велику Близницю (1872 м), дослідження естетичної й природної цінності гірських ландшафтів, реєстрація рідкісних рослин і тварин Українських Карпат.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 67

З 01 по 08 липня 2024 року, на березі Блакитного озера біля с.Єлизаветівка Дніпропетровської області, з вихованцями КЗ «Центр туризму» ЗОР проведено скаутський польовий практикум «Джерело добрих надій».

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 15

Щиро вітаємо відвідувачів сайту із Днем Конституції України!

Це свято є важливою подією для кожного українця, адже воно нагадує нам про основний закон нашої держави, який закріплює права і свободи громадян, визначає державний устрій і є основою нашої незалежності та демократії.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 30

Літні канікули - час для нових здійснень та досліджень. Краєзнавчі експедиції, навчально-тренувальні збори та заняття в гуртку дають натхнення до нових знань та цікавих відкриттів.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 38

10-19 червня 2024 року відбулась краєзнавча експедиція Тернопільською областю, в якій взяли участь гуртки КЗ «Центр туризму» ЗОР: «Пішохідний туризм» (керівник Рогатіна Я.О.) та «Геологічне краєзнавство» (керівник Олійник М.О.).

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 37

Літній місяць червень приніс чимало цікавих моментів для вихованців гуртків КЗ «Центр туризму» ЗОР. Протягом цього періоду юні туристи відправилися на навчально-тренувальні збори на острів Хортиця, де на них чекав справжній виклик. На острові вони мали змогу не лише долати природні та штучні смуги перешкод, а й вдосконалювати свою майстерність у скелелазінні. Цікавою стала і краєзнавча експедиція, під час якої молоді туристи вивчали історію та особливості місцевості.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 49

4 червня світ відзначає Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії, метою якого є привернення уваги світової спільноти до проблеми насильства та агресії, з якими стикаються діти. Цей день є нагадуванням про необхідність захисту найвразливіших членів суспільства від жорстокості та агресії.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 37
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >