Головна > Навчально-виховна робота

КЗ "Центр туризму" ЗОР має широку мережу гуртків різних напрямів по всій Запорізькій області

План обласних масових заходів для учнівської молоді, та заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які проводить КЗ "Центр туризму" ЗОР у 2023-2024 н.р.

Додаткові матеріали

Новини з категорії Гурткова робота

У ці травневі дні ми вшановуємо тих, хто воював за свободу і незалежність нашої країни, тих, хто пройшов крізь страшні випробування Другої світової війни. Ми пам'ятаємо їхній героїзм, самовідданість і жертовність, що принесли перемогу над нацизмом і забезпечили свободу для майбутніх поколінь.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 7

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. У сьогоденні це свято набуває особливої уваги для українців, оскільки вишиванка - це символ нашої національної гордості і традиція, яка передавалася з покоління в покоління, незважаючи на багато випробувань української культури.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 19

День пам'яті та примирення - це свято, що присвячене вшануванню пам'яті жертв Другої світової війни та заклику до миру та примирення між народами. Цей день відзначається різними країнами у різні дати, в залежності від історичних подій, що відбулися під час війни.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 52

25 березня 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР проведені навчально-тренувальні збори з техніки велосипедного туризму, метою яких було підвищення рівня майстерності з техніки та безпосередня підготовка учасників до майбутнього зльоту.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 16

Продовжуючи традиції багатьох років, у КЗ «Центр туризму» ЗОР пройшли Шевченківські дні. Вже минуло 209 років з дня народження Тараса Шевченка – славного сина українського народу, він й сьогодні, як живий, говорить із своїми нащадками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне й міцне. І на українській землі, над ланами, широкими полями,  містами і селами, як весняні води могутнього Дніпра, лине вічно живе в народі слово  Великого Кобзаря.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 28

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. З нагоди Міжнародного дня рідної мови, в КЗ «Центр туризму» ЗОР було проведено низку заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 44

На шляху до незалежності український народ завжди втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власні життя.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 23

День Героїв Небесної Сотні − пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності (листопад 2013 року − лютий 2014 року) та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні − відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 21

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День рідної мови.

Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 21

29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров'ю, назва якої – Крути. Для українського народу бій під Крутами – символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність та приклад для сучасних захисників Батьківщини, які захищають Україну від російської військової агресії.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 19
< 1 2 3 4 5 6 >