Головна > Навчально-виховна робота

КЗ "Центр туризму" ЗОР має широку мережу гуртків різних напрямів по всій Запорізькій області

План обласних масових заходів для учнівської молоді, та заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які проводить КЗ "Центр туризму" ЗОР у 2023-2024 н.р.

Додаткові матеріали

Новини з категорії Гурткова робота

У останню суботу листопада українці  та весь цивілізований світ по всьому світу об'єднуються, щоб вшанувати пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років. Пам'ять цього дня служить визначальним моментом для вшанування безневинних жертв жахливого геноциду, який стався проти українського народу у минулому сторіччі.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 11

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Долучіться в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 126

Ми щиро вітаємо вас і висловлюємо щиру подяку за вашу активність та теплі слова, якими ви поділилися в нашому флешмобі. Ваші вірші, малюнки, відео та думки розцвітали, як відображення краси та багатства нашої української мови.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 41

З нагоди Дня української писемності та мови, ми запрошуємо вас долучитися до онлайн флешмобу, щоб відзначити красу та багатство нашої мови разом!

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 41

День визволення України від нацистських загарбників − свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. 

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 64

Незабаром, 27 жовтня, все світове українство буде відзначати День української писемності та мови. Свято, яке нагадує нам про важливість нашої рідної мови у формуванні національної ідентичності та культурної спадщини.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 65

14 жовтня 2023 року відбувся захопливий та надзвичайно корисний захід для вихованців КЗ «Центр туризму» ЗОР «Спасіння у власних руках». Захід був організований культорганізатором КЗ «Центр туризму» ЗОР та волонтером Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа Безпеки» Солохою Аліною та членом координаційної ради того ж руху, Остроконем Анатолієм Валентиновичем.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 29

З 26 вересня  по 04 жовтня вихованці гуртка «Водний туризм» (керівник гуртка Кроль В.В.) здійснили пішохідний туристський спортивний похід І категорії складності гірськими Карпатами Закарпатською та Івано-Франківською областями.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 33

У цей особливий період перед Днем захисників та захисниць України, вихованці КЗ «Центр туризму» ЗОР взяли на себе важливу місію: вшанувати справжніх героїв своєї країни, тих, хто робить Україну кращою кожен день.

Учасники флешмобу публікували світлини з героями та героїнями України. Ці вражаючі зображення у соціальних мережах стали символом вдячності за невтомну роботу і відданість тим, хто стоїть на варті української незалежності. Кожна фотографія несла в собі тепло вдячних сердець, що ллється з кожної дитячої душі.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 34

17 вересня 2023 року, у День Рятувальника вихованці гуртків екологічне краєзнавство КЗ «Центр туризму» ЗОР,  занурилися у пізнавальну подорож  світу безпеки, дружби та пригод. Наших вихованців очікували цікаві практикуми, захопливі ігри на знайомство та майстер-класи від волонтерів Запорізького відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». 

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 43
< 1 2 3 4 5 6 7 8 >