Головна > Військово-патріотичний

Навчальні програми

Навчальна програма гуртка козацько-лицарського гарту для дітей 6-10 років (3 роки навчання)

Навчальна програма гуртка козацько–лицарського виховання «Джура» (5 років навчання)

Навчальна програма патріотичного та фізкультурно-спортивного спрямування курсу за вибором, факультативу, гуртка «Сокіл-Джура» для навчальних закладів

Навчальна програма «Скаутинг і краєзнавство»

Методичне забезпечення

Методичні рекомендації щодо проведення військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Методичні рекомендації щодо скаутингу

Додаткові матеріали

Новини з категорії Патріотичне виховання

З 02 по 10 травня 2023 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради у форматі онлайн на платформі Google Meet відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

02 травня 2023 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (КЗ «Центр туризму» ЗОР) у форматі онлайн за допомогою ресурсу Google Meet відбулося урочисте відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

На сайті КЗ «Центр туризму» у розділі «Сокіл» («Джура»)  розміщено лист ДОН ЗОДА від 04.04.2023 № 02.2 ­-16/320 «Про формат проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» та Регламент проведення обласного етапу Гри.

 

Детальніше

29 березня 2023 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласний семінар-нараду для відповідальних за проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в форматі онлайн на платформі Google Meet.

Детальніше

З 31 січня по 28 лютого 2023 року в комунальному закладі «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений місячник національно-патріотичного виховання «Ми, українці, нація прадавня».

Детальніше

На сайті КЗ "Центр туризму" ЗОР, у вкладці "Сокіл (Джура)", розмішено наказ ДОН ЗОДА від 01.11.2022 № 335 «Про організацію та проведення у 2022/2023 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» у Запорізькій області».

Детальніше

Шановні учасники Всеукраїнської онлайн гри-вікторини "Відун"!
Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді з 11 квітня до 17 години 17 квітня 2022 року проводить наступний етап Всеукраїнської онлайн гри-вікторини «Відун» (далі – Гра) за темою «УПА – армія нескорених» (доступ до Гри може бути закритий раніше – при досягненні максимального ліміту кількості учасників).

Детальніше

05 листопада 2021 року в онлайн-форматі відбулося щорічне Обласне методичне об’єднання з питань військово-патріотичного виховання. У заході взяли участь більше 100 педагогічних працівників, представників органів управління освітою та громадських організацій Запорізької області, які працюють у напрямку військово-патріотичного виховання.

Детальніше

Розміщено наказ ДОН ЗОДА від 21.10.2021 № 454 "Про організацію та проведення у 2021/2022 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")".

Детальніше

Шановні колеги! Доводимо до вашого відома наказ Міністерства освіти і науки України від 04.10.2021 року №1063 «Про проведення у 2021\2022 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше
< 1 2 >