Головна > Організаційно-масовий та МАН

Завідувач організаційно-масового відділу по роботі з талановитою молоддю та МАН - Шелегеда Олена Романівна
Телефон відділу: (0612) 224-24-71
Телефон/факс (061) 224-02-71 (приймальня)
Електронна адреса: man_zoctkum@ukr.net

Додаткові матеріали

Новини з категорії Мала академія наук

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine 2024)!

Детальніше

Шановні здобувачі освіти Запорізької області!

Запрошуємо вас та ваших наукових керівників приєднатися до заходів Осінньої школи Малої Академії Наук (МАН) історико-географічного профілю! Наша школа відбудеться в дистанційному форматі, розпочинаючи з   09 жовтня 2023 року.

 

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 155

Семінар «Особливості організації роботи з талановитою учнівською молоддю у 2023-2024 навчальному році (історико-географічний профіль МАН)», який відбувся дистанційно 19 вересня 2023 року, був організований комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради для 30 педагогів області, відповідальних за роботу з обдарованою молоддю або працюють з талановитими учнями у рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів.

Детальніше

Запрошуємо до участі в обласному семінарі для освітян «Особливості організації роботи з талановитою учнівською молоддю у 2023-2024 н.р.  (історико-географічний профіль МАН)», який заплановано провести 19 вересня 2023 року з 15.00 год.

Детальніше

Уже традиційно у червні, в період літніх канікул, проходить Обласна літня школа МАН для талановитих учнів Запорізької області.

З 12 червня 2023 року більше 60 талановитих запорізьких дітей, які зараз перебувають у різних куточках України і Європи, в онлайн режимі долучилися до спільної роботи з найкращими педагогами міста Запоріжжя та викладачами провідних вишів Запорізької області.

Детальніше

У черговий раз запорізькі юні науковці показали високі результати в одному з наймасштабніших інтелектуальних конкурсів року – ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України-2023. 

Від Запорізької області у конкурсі взяли участь 50 талановитих учнів з 53 науково-дослідницькими проектами МАН. 

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 100

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб стати успішним – необхідні знання!

Запрошуємо на заняття  Обласної Літньої школи МАН - 2023, яка буде проходити з 12 до 23 червня 2023 року в дистанційному форматі!

Детальніше

GENIUS Olympiad Ukraine – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада Геніїв, яка є єдиним відбором учасників з України до участі у GENIUS Olympiad Global.

Олімпіада геніїв - це міжнародний конкурс учнівських проєктів  екологічного спрямування, що був заснований та організований Terra Science and Education. В Олімпіаді беруть участь проекти з семи категорій екологічного спрямування. У 2022 році в Україні вперше у світі був проведений єдиний національний відбір на Олімпіаду геніїв.

Детальніше

25 і 26 лютого 2023 року відбулися найбільші змагання інтелекту - обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук 2023 року!

Не зважаючи на те, що цьогоріч конкурс-захист проходив в умовах повномасштабної війни і частина області є тимчасово окупованою, 153 школярі Запорізької області успішно здійснити науково-дослідницькі проєкти у 4 наукових профілях!

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 109

18 січня 2023 року в режимі онлайн відбувся обласний семінар-нарада «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2023 році», організатором якого був КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше
< 1 2 3 >