Головна > Організаційно-масовий та МАН

Завідувач організаційно-масового відділу по роботі з талановитою молоддю та МАН - Шелегеда Олена Романівна
Телефон відділу: (0612) 224-24-71
Телефон/факс (061) 224-02-71 (приймальня)
Електронна адреса: man_zoctkum@ukr.net

Додаткові матеріали

Новини з категорії Мала академія наук

У черговий раз запорізькі юні науковці показали високі результати в одному з наймасштабніших інтелектуальних конкурсів року – ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України-2023. 

Від Запорізької області у конкурсі взяли участь 50 талановитих учнів з 53 науково-дослідницькими проектами МАН. 

Детальніше

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб стати успішним – необхідні знання!

Запрошуємо на заняття  Обласної Літньої школи МАН - 2023, яка буде проходити з 12 до 23 червня 2023 року в дистанційному форматі!

Детальніше

GENIUS Olympiad Ukraine – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада Геніїв, яка є єдиним відбором учасників з України до участі у GENIUS Olympiad Global.

Олімпіада геніїв - це міжнародний конкурс учнівських проєктів  екологічного спрямування, що був заснований та організований Terra Science and Education. В Олімпіаді беруть участь проекти з семи категорій екологічного спрямування. У 2022 році в Україні вперше у світі був проведений єдиний національний відбір на Олімпіаду геніїв.

Детальніше

25 і 26 лютого 2023 року відбулися найбільші змагання інтелекту - обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук 2023 року!

Не зважаючи на те, що цьогоріч конкурс-захист проходив в умовах повномасштабної війни і частина області є тимчасово окупованою, 153 школярі Запорізької області успішно здійснити науково-дослідницькі проєкти у 4 наукових профілях!

Детальніше

18 січня 2023 року в режимі онлайн відбувся обласний семінар-нарада «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2023 році», організатором якого був КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

Запрошуємо взяти участь в обласному семінарі-нараді «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2022 році», який заплановано провести 18 січня 2023 року в дистанційній формі. 

Детальніше

Шановні здобувачі освіти Запорізької області!

Запрошуємо учнів 8-11 класів та їхніх наукових керівників до занять у Зимовій школі МАН (історико-географічний профіль), яка розпочне свою роботу з 19 грудня 2022 року в дистанційному режимі!

Детальніше

Шановні здобувачі освіти Запорізької області!

Запрошуємо вас та ваших наукових керівників до занять у Осінній школі МАН (історико-географічний профіль), яка розпочне свою роботу з 27 жовтня 2022 року в дистанційному режимі.

Детальніше

28 вересня 2022 року відбувся онлайн семінар «Особливості організації роботи з талановитою учнівською молоддю у 2022-2023 н.р. (історико-географічний профіль МАН)» з використанням інтернет ресурсів Google meet, організатором якого був КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

Запрошуємо взяти участь в обласному семінарі «Особливості організації роботи з талановитою учнівською молоддю у 2022-2023 н.р. (історико-географічний профіль МАН)», який заплановано провести 28 вересня 2022 року о  15.00 год згідно з Програмою.

Детальніше
< 1 2 3 >