Головна > Новини Краєзнавчий відділ

Учні та вихованці закладів освіти Запорізької області взяли участь у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде». Акція тривала з січня по травень 2023 року.

Детальніше

КЗ «Центр туризму» ЗОР 19 - 21 травня 2023 року зібрав юних туристів-краєзнавців в рамках відкритих обласних онлайн - змагань юних краєзнавців «Досліджуй, люби, бережи». Захід згуртував у теплу та дружню краєзнавчу родину 14 команд з різних регіонів Запорізької області  та гостей з Південної та Первомайської міських рад Харківської області. Учасники змагалися у двох напрямках: природничому та гуманітарному. Конкурсна програма проводилася на платформах Google Meet та Vseosvita.

Детальніше

Повідомляємо, що згідно листа МОН №4/1208-23 від 20.04.2023 обласний етап Всеукраїнської акції «Україна пам’ятає і Світ не забуде» продовжено до 18 травня 2023 року.

Для участі в обласному етапі Акції необхідно до 10 травня 2023 року надіслати роботу з позначкою «Акція»  на електронну адресу: kray_zoctkum@ukr.net .

Оформлення тез краєзнавчо-дослідницької роботи відбувається згідно Умов, які доступні за посиланням.

Детальніше

Вже другий рік поспіль Запорізький край збирає юних дослідників, педагогів та науковців у рамках Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність».

Детальніше

Завершилася 48-ма обласна олімпіада юних геологів та географів Харківщини. Захід  проводиться комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради за підтримки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Музею природи ХНУ імені В.Н. Каразіна та Харківського НДІ природних газів. 19 квітня 2023 року в режимі онлайн відбувся ІІ очний тур олімпіади.

Детальніше

5-6 квітня 2023 року в режимі онлайн відбулася VІIІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття». Ця подія стала вже традиційною для Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді.

Детальніше

Вперше комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено відкритий конкурс відеороликів «Чарівними місцями».

Детальніше

Досить популярним за останні роки став Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Незважаючи на складні умови та військові дії в країні, конкурс  пройшов за планом в режимі онлайн. За традицією ІІ тур конкурсу відбувся у березні, цього року у м. Біла Церква Київської області.

Детальніше

З 27 по 31 березня 2023 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проводиться Обласний відкритий конкурс відеороликів «Чарівними місцями».

Детальніше

Шановні колеги!

21-23 квітня 2023 року у м. Запоріжжя відбудеться ІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність» в режимі онлайн за допомогою ресурсу Google Meet. Посилання на участь у Конференції учасники та їх керівники отримають на вказану під час реєстрації електронну адресу.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >