Головна > Новини Краєзнавчий відділ

12 травня 2022 року вже вдруге відбулася міжрегіональна онлайн-вікторина «Наш край: з вірою в майбутнє» на платформі Google Meet.

До участі в онлайн-вікторині долучилося більше 100 учасників з Запорізької, Харківської, Донецької, Черкаської, Одеської, Київської, Івано-Франківської та Миколаївської областей.

Детальніше

5 травня 2022 року відбулася міжрегіональна онлайн-вікторина «Наш край: з вірою у майбутнє» на платформі Google Meet. Вже вдруге цей захід організував відділ краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

З метою сприяння розвитку та активізації туристсько-краєзнавчого руху серед учнівської молоді 28 квітня 2022 року відділом краєзнавства та патріотичного виховання було проведено онлайн-вікторину «Мій край: з вірою у майбутнє» на платформі Google Meet. До участі у заході долучилися вихованці  21 гуртка КЗ «Центр туризму» ЗОР різних напрямків.

Детальніше

15 квітня 2022 року в м. Запоріжжя вперше відбулася Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність» в онлайн форматі на платформі додатку Google Meet.

Детальніше

В Українському державному центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму (м. Київ) завершилось суддівство ІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Детальніше

У березні Українським державним  центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та членами журі завершено роботу в рамках ІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край».

Детальніше

З метою удосконалення змісту, форм та засобів музейної, краєзнавчої, науково-дослідницької, художньо-естетичної та природоохоронної роботи; упорядкування та систематизації мережі музеїв, підвищення їх ролі як осередків культурно-просвітницької роботи з учнівською молоддю; стимулювання та підтримки діяльності музеїв при закладах освіти був проведений обласний етап Всеукраїнського огляду музеїв при закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

Детальніше

На сайті КЗ "Центр туризму" ЗОР, у вкладці "ПІДСУМКОВІ НАКАЗИ ДОН ЗОДА", розміщено результати обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді  «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Детальніше

Розміщено попередній підсумковий протокол обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Детальніше

15-17 квітня 2022 року у м. Запоріжжя відбудеться Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність». Конференція буде проводитися в режимі онлайн за допомогою ресурсу Google Meet. З відповідним листом Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА можна ознайомитися тут.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 >