Головна > Новини Краєзнавчий відділ

У травні 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено ІІ відкритий обласний конкурс відеоробіт учнівської молоді «Чарівними місцями».

Детальніше

Після довгої перерви, 26-28 квітня 2024 року, відділом краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР була організована експедиція у м. Кривий Ріг для проведення геологічних досліджень. В ній взяли участь гуртки КЗ «Центр туризму» ЗОР: «Геологічне краєзнавство» (керівник Похилько С.П.), «Геологічне краєзнавство» (керівник Олійник М.О.), «Геологічне краєзнавство» (керівник Савельєв О. Г.).

Детальніше

З 29 квітня по 3 травня 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проводиться ІІ Обласний відкритий конкурс відеоробіт «Чарівними місцями».

Детальніше

19-21 квітня 2024 року у м. Запоріжжя відбулась вже ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність».

Детальніше

21-22 березня 2024 року у м. Кропивницький в форматі онлайн був проведений Всеукраїнський конкурс екскурсоводів закладів освіти «Край, в якому я живу».

Детальніше

22 - 23  лютого 2024 року у м. Харкові в режимі онлайн відбулася XVIІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». У 5 секціях конференції було представлено 170 робіт від юних краєзнавців з 17 областей України.

Детальніше

21 лютого 2024 року в форматі онлайн на платформі Google Meet пройшов обласний семінар «Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства».

Детальніше

21 лютого 2024 року о 14.00 відбудеться обласний семінар «Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства» (онлайн,  платформа Google Meet).

Детальніше

Шановні колеги!

19-21 квітня 2024 року у м. Запоріжжя відбудеться ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність» (далі – Конференція) в режимі онлайн за допомогою ресурсу Google Meet.

Детальніше

Впродовж січня Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд). На другий етап було надіслано  есе з багатьох регіонів України. Діти писали про війну: про те, як вони втратили близьких, як втікали від вибухів за кордон, про безсонні ночі під обстрілами та про віру в перемогу України.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >