Головна > Новини Краєзнавчий відділ

26 листопада 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР  в режимі онлайн відбулося засідання методичного об’єднання з краєзнавства.

Детальніше

Шановні колеги! Повідомляємо, що термін прийому робіт на конкурс "Жива історія на перетині епох" подовжено до 08 грудня 2023 року (включно). З Регламентом конкурсу можна ознайомитися тут.

Детальніше

29-30 листопада 2023 року будуть проведені засідання обласних методичних об’єднань з краєзнавства та військово-патріотичного виховання (далі – МО) в режимі онлайн за допомогою ресурсу Google Meet.

Детальніше

З 10 по 12 листопада 2023 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді  спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання краєзнавства і туризму учнівської молоді, в режимі онлайн, було проведено ХІV Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Детальніше

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд). Конкурс проводиться з метою активізації національно-патріотичного виховання, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та подальшого розвитку форм і методів національно-патріотичного виховання.

Детальніше

16 листопада 2023 року відбулась 43 обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю», присвячена 140 річчю із дня народження Дмитра Донцова.

Детальніше

19-21 жовтня 2023 р. у Дніпропетровській області (м. Кривий Ріг) відбувся польовий семінар-практикум «Організація та проведення геологічної експедиції з учнівською молоддю», в якому взяли участь педагоги КЗ «Центр туризму» ЗОР, співробітник Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та представники краєзнавчої спільноти Криворіжжя.

Детальніше

Теплими осінніми днями, з 5 по 7 жовтня 2023 року в м. Запоріжжя пройшли ІІ Міжрегіональні геолого-краєзнавчі онлайн-змагання учнівської молоді «Юний геолог».

У заході взяли участь 14 команд з 6 областей України: Дніпропетровської, Сумської, Миколаївської, Харківської та Хмельницької областей, з Комунарського району міста Запоріжжя, Новомиколаївської селищної ради, Матвіївської та Петро-Михайлівської сільських рад Запорізької області.

Детальніше

20 вересня 2023 року у форматі онлайн-конференції на платформі Google Meet  проведений семінар для освітян  області «Організація та проведення краєзнавчих досліджень з учнівською молоддю в умовах воєнного стану».

Детальніше

20 вересня 2023 року буде проведений обласний семінар «Організація та проведення краєзнавчих досліджень з учнівською молоддю в умовах воєнного стану» у форматі онлайн-конференції.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >