Головна > Новини

20 вересня 2023 року у форматі онлайн-конференції на платформі Google Meet  проведений семінар для освітян  області «Організація та проведення краєзнавчих досліджень з учнівською молоддю в умовах воєнного стану».

Детальніше

На День захисників та захисниць України ми хочемо зосередити увагу на справжніх героях нашого часу. Це ті, хто дарує нам надію, захищає нашу безпеку та працює над покращенням нашого світу. Приєднуйтесь до нас, розміщуйте фотографії, відео, або пишіть пости, у яких ви виражаєте свою гордість, вдячність та підтримку нашим захисникам. Це можуть бути військові, волонтери, лікарі, патріоти та всі ті, хто робить світ кращим для нас.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 71

17 вересня 2023 року, у День Рятувальника вихованці гуртків екологічне краєзнавство КЗ «Центр туризму» ЗОР,  занурилися у пізнавальну подорож  світу безпеки, дружби та пригод. Наших вихованців очікували цікаві практикуми, захопливі ігри на знайомство та майстер-класи від волонтерів Запорізького відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». 

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 16

Семінар «Особливості організації роботи з талановитою учнівською молоддю у 2023-2024 навчальному році (історико-географічний профіль МАН)», який відбувся дистанційно 19 вересня 2023 року, був організований комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради для 30 педагогів області, відповідальних за роботу з обдарованою молоддю або працюють з талановитими учнями у рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів.

Детальніше

Міжнародний день миру - особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками. Цього року ми відзначили його разом, і результат був надзвичайно вражаючим. Флешмоб «Разом у День Миру» завершився, і ми хочемо поділитися з вами нашими результатами.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 19

20 вересня 2023 року буде проведений обласний семінар «Організація та проведення краєзнавчих досліджень з учнівською молоддю в умовах воєнного стану» у форматі онлайн-конференції.

Детальніше

З 4 по 9 вересня 2023 року у с.Кам'янка Сколівського району Львівської області відбувся  Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму, в якому взяли участь вихованці комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради разом з керівниками Стельмахом Олександром та  Заярським Олександром.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 30

Доводимо до відома відвідувачів нашого сайту, що у відповідній вкладці розміщено сьомий номер електронного інформаційно-методичного вісника КЗ «Центр туризму» ЗОР «Горизонти туристсько-краєзнавчої освіти Запорожжя».

Детальніше
Категорія: Новини Центру 32

У Карпатах також можна знайти печери.  Іноді це печери тектонічного походження, які можуть утворюватися внаслідок розломів великих  гірських масивів. Серед них є печери, які належать до яменської  світи палеоліту. Але відомі також карстові (утворились завдяки вилуджуванню карбонатних конкрецій, які знаходяться в товщі пісковиків), і так звані антропогенні порожнини, що утворились в результаті діяльності людини.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 33

Міжнародний День Миру відзначається з 1981 року, як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. І з сьогодення  ми можемо зрозуміти, що День Миру є актуальним, як ніяк.

Запрошуємо усіх бахаючих доєднатися до участі у флешмобі, зробивши фото з одним із символів миру (намалювати Пацифік, чи сфотографуватися з ведмедиком Тедді) та викласти його в Instagram чи Facebook з хештегами #разом_у_день_миру #світ_без_війни #центр_туризму і відмітити @zpcentrturizmu. Публікувати пости в соціальних мережах необхідно до 21.09.2023.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 27