Головна > Новини

Всесвітній День вишиванки з’явився не так давно, у 2006 році, але вже встиг стати одним із найулюбленіших свят українців. Його прийнято святкувати у третій четвер останнього місяця весни, цьогоріч це 19 травня.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 2

Ректорат Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради запрошує до участі у вебінарі «Цифрова та інформаційна безпека учасників освітнього процесу під час воєнного стану», що відбудеться 19 травня 2022 року о 14-00.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 6

День вишиванки – це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. 

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 4

12 травня 2022 року вже вдруге відбулася міжрегіональна онлайн-вікторина «Наш край: з вірою в майбутнє» на платформі Google Meet.

До участі в онлайн-вікторині долучилося більше 100 учасників з Запорізької, Харківської, Донецької, Черкаської, Одеської, Київської, Івано-Франківської та Миколаївської областей.

Детальніше

Зараз непрості часи, і багато з наших гуртківців були вимушені виїхати з родинами за межі України. Але вони продовжують підтримувати постійний дистанційний зв’язок зі своїми улюбленими гуртками та друзями-гуртківцями.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 12

5 травня 2022 року відбулася міжрегіональна онлайн-вікторина «Наш край: з вірою у майбутнє» на платформі Google Meet. Вже вдруге цей захід організував відділ краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

Протягом квітня гуртківці КЗ «Центр туризму» ЗОР брали участь у Всеукраїнських дистанційних змаганнях з в’язання туристських вузлів, які проводяться з метою підвищення рівня туристсько-спортивної майстерності юних туристів України; патріотичного виховання молоді, підготовки до служби в Збройних Силах України та визначення найсильніших туристів-спортсменів.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 9

З метою сприяння розвитку та активізації туристсько-краєзнавчого руху серед учнівської молоді 28 квітня 2022 року відділом краєзнавства та патріотичного виховання було проведено онлайн-вікторину «Мій край: з вірою у майбутнє» на платформі Google Meet. До участі у заході долучилися вихованці  21 гуртка КЗ «Центр туризму» ЗОР різних напрямків.

Детальніше

15 квітня 2022 року в м. Запоріжжя вперше відбулася Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність» в онлайн форматі на платформі додатку Google Meet.

Детальніше

В Українському державному центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму (м. Київ) завершилось суддівство ІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >