Головна > Новини

18-19 лютого 2023 року в м. Запоріжжя на базі т/б «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР, вул. Олександра Невського, 87-а, відбудуться обласні змагання зі скелелазіння серед учнівської молоді.

Детальніше

До участі в онлайн-змаганнях запрошуються гуртківці КЗ «Центр туризму» ЗОР різних напрямків (туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного) та здобувачі освіти інших закладів. Кількість учасників від закладу необмежена.

Детальніше

24-26 січня 2023 року відбувся ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Детальніше

 26 січня 2023 року КЗ «Центр туризму» ЗОР проведенні обласні онлайн-змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, в яких взяли участь більше 170 учасників. Приємно, що до вихованців Запорізької області долучились діти з Дніпропетровської, Донецької, Одеської та Кіровоградської областей.

Детальніше

Шановні колеги!

На сайті Центру у розділі «Дистанційне навчання» з’явилися нові матеріали для організації дистанційного навчання у гуртках пішохідного туризму, історичного краєзнавства; для проведення виховних заходів у гуртках зі святкування визначних дат України. 

Детальніше
Категорія: Новини Центру 9

Впродовж січня 2023 року комунальним закладом "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької обласної ради було проведено обласний етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!".

Детальніше

31 січня 2023 року на платформі Google Meet пройшов обласний семінар «Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства».

До участі у семінарі долучилося близько 100 педагогів, які працюють у напрямку гуманітарного краєзнавства, національно-патріотичного виховання учнівської молоді та ті, хто займається музейною справою. Окрім Запорізької,  до участі у семінарі долучилися педагоги Київської, Львівської, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської  областей.

Детальніше

29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров'ю, назва якої – Крути. Для українського народу бій під Крутами – символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність та приклад для сучасних захисників Батьківщини, які захищають Україну від російської військової агресії.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 6

Шановні учнівська молодь та освітяни!

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, з надією і вірою у перемогу України проводиться обласний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Кольори нашої перемоги».

До участі у Конкурсі запрошуються здобувачі освіти Запорізької області. Конкурс проводиться у двох вікових групах: молодша група (7-11 років) та старша група (12-16 років).

Детальніше

25 січня 2023 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений Обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів закладів освіти «Край, в якому я живу» в форматі онлайн на платформі «Google meet».

Детальніше