Головна > Новини

8 червня 2023 року в режимі відеоконференції Google Meet відбувся захист пізнавально-просвітницьких проєктів «Унікальні дерева, природні і штучні ліси мого краю, України» в рамках обласної відкритої еколого-краєзнавчої онлайн програми «Ліси рідного краю».

Детальніше
Категорія: Новини Центру 2

6 червня в КЗ «Центр туризму» ЗОР відбулося урочисте відкриття обласної еколого-краєзнавчої програми «Ліси рідного краю». Ця програма продовжує міжвідомчу програму «Ліси Запорізького краю», яка розпочалась у 2019 році. Проте в цьому році її межі розширені – в заході приймає участь учнівська молодь не лише Запорізької області, а й інших областей України. 

Детальніше
Категорія: Новини Центру 12

В КЗ «Центр туризму» ЗОР відбувся святковий захід до Міжнародного Дня захисту дітей. Колектив КЗ «Центр туризму» ЗОР разом з представники Запорізького відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» провели цікаві розваги та майстер-класи.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 12

У черговий раз запорізькі юні науковці показали високі результати в одному з наймасштабніших інтелектуальних конкурсів року – ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України-2023. 

Від Запорізької області у конкурсі взяли участь 50 талановитих учнів з 53 науково-дослідницькими проектами МАН. 

Детальніше

Діти - це наше майбутнє, а значить - майбутнє України. Саме сьогодні, незважаючи на такі важкі для нашої держави часи, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне маленьке серденько, щоб наші дітлахи знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного, безхмарного, безтурботного дитинства! Адже дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 17

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб стати успішним – необхідні знання!

Запрошуємо на заняття  Обласної Літньої школи МАН - 2023, яка буде проходити з 12 до 23 червня 2023 року в дистанційному форматі!

Детальніше

5 червня, всі країни світу будуть відзначати Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день присвячений підвищенню усвідомлення про важливість збереження та відновлення навколишнього середовища, а також про позитивний вплив, який може мати кожна особа на природу.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 89

Цими вихідними, 27-28 травня 2023 року, на базі КЗ "Центр туризму" ЗОР відбувся Обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Участь у змаганнях взяли 16 команд Запорізької області.

Детальніше

Учні та вихованці закладів освіти Запорізької області взяли участь у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде». Акція тривала з січня по травень 2023 року.

Детальніше

24 травня в Центрі туризму відбулося підсумкове заняття для педагогів, які були слухачами психологічних тренінгів та методичних інтенсивів впродовж навчального року.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 19