Головна > Новини

11 квітня відбулася УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ педагогів і закладів освіти Запорізької області - переможців Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2024» - найбільшої комунікаційної платформи в Україні для обговорення найважливіших питань розвитку освітньої сфери, представлення власних досягнень і напрацювань, проєктів модернізації змісту освіти. Виставка стала вагомою подією, яка об’єднала освітню і наукову спільноту, дала можливість для розвитку, навчання і професійного спілкування.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 2

Вшануємо пам'ять про трагічну подію, яка сталася 26 квітня 1986 року - аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа залишила невиліковні рани в серцях багатьох людей і мала надзвичайно великий вплив на навколишнє середовище та життя мільйонів людей.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 119

20 квітня ми відзначаємо важливий день, присвячений охороні та збереженню навколишнього середовища. Це час для нас, щоб звернути увагу на проблеми забруднення повітря, води та ґрунтів, а також на збереження біорізноманіття та використання відновлювальних джерел енергії.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 35

18 квітня відзначається Міжнародний день пам'яток та історичних місць, день, коли ми вшановуємо спадщину минулих епох та культур. Це свято нагадує нам про важливість збереження та охорони історичних об'єктів, які відображають культурну спадщину нашого народу та всього світу.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 128

30-31 березня 2024 року, на базі Вільнянського ліцею «Світоч», відбулися відкриті змагання Запорізької області зі спортивного гірського туризму серед учнівської молоді «Кубок пам’яті Нагорного Льва Івановича».

Детальніше

29 березня, у місті Вільнянськ, комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведений обласний семінар-практикум для керівників гуртків туристсько-спортивного напрямку. В семінарі взяли участь 21 педагог Запорізької області.

Детальніше

Просимо звернути увагу!

На нашому сайті, у вкладці "Сокіл (Джура)" ,розміщено регламент проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

26 березня співробітники КЗ «Центр туризм» ЗОР  провели корисний майстер-клас для дітей юнацького руху  «Байда».  Учні отримали не лише можливість розважитися, а й збагатити свої знання та здібності у сфері туризму та спорту. Під керівництвом кваліфікованих інструкторів вони мали нагоду оволодіти різноманітними туристичними навичками.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 27

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради 26 березня  2024 року, в форматі онлайн, було проведено обласний семінар-нараду для відповідальних за проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше

21-22 березня 2024 року у м. Кропивницький в форматі онлайн був проведений Всеукраїнський конкурс екскурсоводів закладів освіти «Край, в якому я живу».

Детальніше