Головна > Новини Новини Центру

8 червня 2023 року в режимі відеоконференції Google Meet відбувся захист пізнавально-просвітницьких проєктів «Унікальні дерева, природні і штучні ліси мого краю, України» в рамках обласної відкритої еколого-краєзнавчої онлайн програми «Ліси рідного краю».

Детальніше
Категорія: Новини Центру 2

6 червня в КЗ «Центр туризму» ЗОР відбулося урочисте відкриття обласної еколого-краєзнавчої програми «Ліси рідного краю». Ця програма продовжує міжвідомчу програму «Ліси Запорізького краю», яка розпочалась у 2019 році. Проте в цьому році її межі розширені – в заході приймає участь учнівська молодь не лише Запорізької області, а й інших областей України. 

Детальніше
Категорія: Новини Центру 12

В КЗ «Центр туризму» ЗОР відбувся святковий захід до Міжнародного Дня захисту дітей. Колектив КЗ «Центр туризму» ЗОР разом з представники Запорізького відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» провели цікаві розваги та майстер-класи.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 12

Діти - це наше майбутнє, а значить - майбутнє України. Саме сьогодні, незважаючи на такі важкі для нашої держави часи, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне маленьке серденько, щоб наші дітлахи знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного, безхмарного, безтурботного дитинства! Адже дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 17

5 червня, всі країни світу будуть відзначати Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день присвячений підвищенню усвідомлення про важливість збереження та відновлення навколишнього середовища, а також про позитивний вплив, який може мати кожна особа на природу.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 89

24 травня в Центрі туризму відбулося підсумкове заняття для педагогів, які були слухачами психологічних тренінгів та методичних інтенсивів впродовж навчального року.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 19

В Україні День захисту дітей відзначається з 1998 року. Це особливе свято, коли ми разом згадуємо про важливість захисту прав дітей та створення безпечного та щасливого середовища для розвитку кожного з них.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 107

Тиждень безпеки дорожнього руху - це ініціатива, спрямована на підвищення свідомості та безпеки на дорогах. Цей тиждень зазвичай проводиться з метою нагадати дітям про важливість правил дорожнього руху та викликати у них свідоме ставлення до безпеки.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 19

18 травня КЗ "Центр туризму" ЗОР долучився до святкового заходу, присвяченого Дню вишиванки. Ця подія об'єднала позашкільні заклади області та відбулася на базі комунального закладу "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 16

День вишиванки - свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції українського одягу. Саме цей одяг є нашим національним надбанням та оберегом, який набуває особливого значення у дні війни, символізує єдність і незламність українців. Не забувайте якою ціною нам даються прожиті дні. Вишиванка – символ незламної нації, сміливості, боротьби та перемоги.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 11
< 1 2 3 4 5 6 7 >