Головна > Новини Новини Центру

11 квітня відбулася УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ педагогів і закладів освіти Запорізької області - переможців Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2024» - найбільшої комунікаційної платформи в Україні для обговорення найважливіших питань розвитку освітньої сфери, представлення власних досягнень і напрацювань, проєктів модернізації змісту освіти. Виставка стала вагомою подією, яка об’єднала освітню і наукову спільноту, дала можливість для розвитку, навчання і професійного спілкування.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 2

Вшануємо пам'ять про трагічну подію, яка сталася 26 квітня 1986 року - аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа залишила невиліковні рани в серцях багатьох людей і мала надзвичайно великий вплив на навколишнє середовище та життя мільйонів людей.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 119

20 квітня ми відзначаємо важливий день, присвячений охороні та збереженню навколишнього середовища. Це час для нас, щоб звернути увагу на проблеми забруднення повітря, води та ґрунтів, а також на збереження біорізноманіття та використання відновлювальних джерел енергії.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 35

18 квітня відзначається Міжнародний день пам'яток та історичних місць, день, коли ми вшановуємо спадщину минулих епох та культур. Це свято нагадує нам про важливість збереження та охорони історичних об'єктів, які відображають культурну спадщину нашого народу та всього світу.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 128

26 березня співробітники КЗ «Центр туризм» ЗОР  провели корисний майстер-клас для дітей юнацького руху  «Байда».  Учні отримали не лише можливість розважитися, а й збагатити свої знання та здібності у сфері туризму та спорту. Під керівництвом кваліфікованих інструкторів вони мали нагоду оволодіти різноманітними туристичними навичками.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 27

Завершився Всеукраїнський етап конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти 2023 року (наказ МОН України від 08.03.2024 №301).  

Детальніше
Категорія: Новини Центру 33

Вода для миру!

Всесвітній день водних ресурсів бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що відбувалася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 60

Ліси - легені планети!

В усьому світі 21 березня відзначається Міжнародний день лісу, або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 61

Кожен народ має митця, який уособлює його перед світом. Для українців – це Тарас Шевченко. Пристрасне шевченкове слово пролунало тоді, коли на широких теренах території нашої держави все мовчало. І те мовчання загрожувало знищенням українському народові. Остап Вишня казав, що «однієї людини вистачило, щоби врятувати цілий народ». Тарас Шевченко є людиною, масштаб якої співвимірний із народом, нацією.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 80

Завершився обласний етап всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості 2024» (наказ Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА № 107 від 01.03.2024).

Детальніше
Категорія: Новини Центру 47
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >