Головна > Новини Новини Центру

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, що служить нагадуванням про дві доленосні революції, що розпочались у листопаді 2004 та 2013 рр. та стали важкими іспитами для всієї нації - Помаранчеву революцію та Революцію Гідності.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 3

День Гідності та Свободи є одним із ключових заходів щодо утвердження в Україні національної незалежності, самоідентичності та бажання жити за європейськими стандартами. Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року − лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 18

З метою вшанування пам’яті  захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та висловлювання підтримки їхнім сім'ям, КЗ "Центр туризму" ЗОР запрошує всіх охочих взяти участь у Всеукраїнській акції «Сонях пам’яті», власноруч створивши символічну квітку соняшника.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 19

Українська мова носить у собі історію нашого народу, всю красу та міць поетичного слова. Чудова мелодія солов'я, могутня пісня лісів і полів, дитячий лепет і мамина колискова - звучить у нашій рідній мові й залишається в пам'яті назавжди. Це - потужна зброя проти загарбників. Це - нездоланний кордон свідомості та світосприйняття. Бережімо її, як вона береже нашу націю впродовж віків.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 8

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже понад два десятки роки поспіль.

Тому КЗ «Центр туризму» ЗОР пропонує  усім бажаючим взяти участь у віртуальному флешмобі. Для цього потрібно лише виставити кілька речень про рідне місто, не важливо – вірш чи проза, відео, зображення чи текст, головне – щоб від душі. Фото або відео розміщуйте на своїй сторінці в Instagram, обов'язково з хештегами #слово_про_рідне_місто, #центр_туризму.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 110

На сайті Центру, у розділі «Дистанційне навчання», з’явилися нові матеріали. Своїм досвідом поділилися керівники туристсько-спортивних гуртків Вікторія Загреба, Євген Лазаренко і Анастасія Лазаренко.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 10

З метою популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та звитяги захисників та захисниць України з 1 по 12 жовтня  КЗ «Центр туризму» ЗОР проводить патріотичний марафон «Дякуємо, що живі!».

Детальніше
Категорія: Новини Центру 36

Шановні керівники гуртків та колеги! Хочемо повідомити вам, що на нашому сайті з’явився новий розділ «Дистанційне навчання», який ви можете знайти в розділі «Напрямки діяльності» нашого центру. В цьому розділі викладені матеріали, які допоможуть вам у проведенні дистанційних занять у ваших гуртках. Всі напрацювання для зручності розподілені за напрямами роботи гуртків.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 25

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, подальшого розвитку форм і методів національно-патріотичного виховання, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

Детальніше
Категорія: Новини Центру 77

Завершила свою роботу обласна педагогічна виставка «Освіта Запорізького краю-2022», метою якої є презентація та популяризація творчих здобутків та інноваційного досвіду педагогів Запорізької області.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 28
< 1 2 3 >