Головна > Новини Новини Центру

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в онлайн флешмобі до Дня Збройних сил України «Дякую ЗСУ». Давайте разом висловимо нашу щиру вдячність та безмежну підтримку нашим героям, які віддають своє життя за наше спокійне завтра.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 9

Педагоги КЗ «Центр туризму» ЗОР успішно завершили тренінг з домедичної допомоги. Цей тренінг, спрямований на надання навичок першої допомоги в екстрених ситуаціях, став можливим завдяки підтримці міжнародних гуманітарних донорів, таких як МОМ та UHF.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 13

Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи - день, який символізує нашу невідступність, мужність і незалежність.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 58

14 листопада комунальний заклад "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької обласної ради відвідали представники ювенальної поліції та дитячого руху "Байда".

Детальніше
Категорія: Новини Центру 28

Україна, 2014-й: Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 109

З 22 по 28 жовтня 2023 року у Всеукраїнському таборі туристського активу, що розташований в с. Осій Закарпатської області, відбувся збір переможців Всеукраїнської туристсько - краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщин а- Україна». Всього на збори було запрошено 8 команд-переможців - це 80 учасників з Миколаївської, Сумської, Полтавської, Волинської областей і м. Києва. Запорізьку область на зборах представляла група ЮНЕКО гуртка «Екологічне краєзнавство» КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник - Шелегеда В.І.), яка зайняла І місце у номінації експедиції «Природа рідного краю».

Детальніше
Категорія: Новини Центру 38

20 жовтня 2023 року в музеї комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради була проведена екскурсія у рамках гімназійної «Декади історії, громадянської освіти та правознавства» для учнів 7-11 класів комунального закладу «Дніпрорудненська гімназії «Софія» - загальноосвітня школа I-III ступенів № 1» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 38

Завершився Всеукраїнський етап конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості 2022». Вітаємо педагогів нашого  Центру, які згідно наказу Міністерства освіти і науки від 02.10.2023 № 1182 стали призерами конкурсу.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 30

На День захисників та захисниць України ми хочемо зосередити увагу на справжніх героях нашого часу. Це ті, хто дарує нам надію, захищає нашу безпеку та працює над покращенням нашого світу. Приєднуйтесь до нас, розміщуйте фотографії, відео, або пишіть пости, у яких ви виражаєте свою гордість, вдячність та підтримку нашим захисникам. Це можуть бути військові, волонтери, лікарі, патріоти та всі ті, хто робить світ кращим для нас.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 123

З 4 по 9 вересня 2023 року у с.Кам'янка Сколівського району Львівської області відбувся  Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму, в якому взяли участь вихованці комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради разом з керівниками Стельмахом Олександром та  Заярським Олександром.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 46
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >