Головна > Новини Новини Центру

Всесвітній День вишиванки з’явився не так давно, у 2006 році, але вже встиг стати одним із найулюбленіших свят українців. Його прийнято святкувати у третій четвер останнього місяця весни, цьогоріч це 19 травня.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 2

Ректорат Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради запрошує до участі у вебінарі «Цифрова та інформаційна безпека учасників освітнього процесу під час воєнного стану», що відбудеться 19 травня 2022 року о 14-00.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 6

Міністерство освіти і науки України повідомляє про фіксацію випадків встановлення окупантами зв'язків (зокрема через соціальні мережі та месенджери) із неповнолітніми громадянами України для отримання інформації щодо розміщення позицій Збройних Сил України.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 28

Нагадуємо про небезпеку!

Зараз нелегкий час, в країні війна. На багатьох територіях Запорізької області є вибухонебезпечні предмети, а робота саперних підрозділів подекуди є неможливою. 

Детальніше
Категорія: Новини Центру 22

Шановні колеги! Обласний семінар-нарада для відповідальних за організацію туристсько-краєзнавчої роботи в органах управління освітою райдержадміністрацій,  міських, сільських і селищних рад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у закладах освіти об’єднаних територіальних громад у 2022 році» запланована на 24.02.2022 преноситься на невизначений термін. Про проведення семінару-нараду буде повідомлено додатково.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 38

Завершився обласний етап всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості 2022». Вітаємо педагогів нашого  Центру, які стали переможцями і призерами конкурсу!

Детальніше
Категорія: Новини Центру 39

В рамках інформаційної кампанії "16 днів проти насильства", яка в Україні проводиться з 25 листопада по 10 грудня Національною сервісною службою України, розміщено відеоролик "Ми - проти насильства!", який має статус соціальної реклами.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 36

В розділі "Бібліотека" розміщено збірник матеріалів, учасників відкритого Запорізького обласного фестивалю патріотичних справ учнівської та студентської молоді «Барви степу»: майстер-класи та ігри

Детальніше
Категорія: Новини Центру 32

В історії кожної країни є героїчні сторінки, про які згадують нащадки, про які пишуть письменники, на яких виховують молоді покоління. Серед таких сторінок українського народу – події, що відбулись 100 років тому під час Другого зимового походу армії УНР у селі Базар.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 34
< 1 2 >