Головна > Новини Новини Центру

Свято запровадженно указом Президента України № 423/2021 від 24 серпня 2021 року, з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, правонаступність державотворчих традицій від найдавніших часів України-Русі до сьогодення.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 10

Завершився Всеукраїнський етап конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості 2024».

Ми щиро вітаємо педагога КЗ "Центр туризму" ЗОР Вікторію Загребу, керівника туристсько-краєзнавчих гуртків, яка, згідно з наказом Міністерства освіти і науки від 09.07.2024 № 972, стала переможцем конкурсу (ІІ місце) у номінації «Керівник гуртка туристсько-краєзнавчого профілю».

Детальніше
Категорія: Новини Центру 10

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 25.06.2024 №261 «Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2024 році» оголошені результати його проведення, визначений список переможців та лауреатів за категоріями і напрямами позашкільної освіти.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 11

28 червня Україна відзначає День Конституції. Цей день є важливою подією для кожного українця, адже саме Конституція визначає основні принципи та права, які лежать в основі нашої державності.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 105

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Однак, війна знову прийшла на територію України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. 

Детальніше
Категорія: Новини Центру 58

Традиційно 5 червня Україна, як і весь світ, відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Ця дата вважається однією з найважливіших у екологічному календарі і щорічно святкується у понад 100 країнах світу.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 54

 З 16 до 19 травня 2024 року в м.Києві відбулась VI літня гімназіада зі спортивного орієнтування (бігом). Команду Запоріжжя представляли вихованці КЗ «Центр туризму»ЗОР: Єгоров Іван, Лебеденко Ярослав та Ємець Олександр; керівники команди: Бебешко Світлана Яківна та Рогатіна Яна Олександрівна.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 34

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День Героїв України. Ідея встановлення пам’ятної дати для вшанування героїв виникла в національно-визвольному русі ще за часів Другої світової війни. Цю ініціативу було запроваджено постановою другого Великого збору ОУН у квітні 1941 року. Після цього День Героїв став відзначатися українською діаспорою.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 37

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Так, гарний святковий настрій – це невід’ємний атрибут цього свята, але слід пам’ятати його головну мету – розказати про проблеми і труднощі дітей у всьому світі, наголосити на важливості захисту їхніх прав.

Детальніше
Категорія: Новини Центру 92
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >