Головна > Новини Методичний відділ

24 лютого 2022 року  відбудеться обласний семінар-нарада для відповідальних за організацію туристсько-краєзнавчої роботи в органах управління освітою райдержадміністрацій,  міських, сільських і селищних рад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у закладах освіти об’єднаних територіальних громад у 2022 році».

Детальніше

9 та 11 лютого в Центрі туризму відбулися методичні інтенсиви для педагогів закладу, націлені на розвиток цифрової компетентності. Інтенсиви проведені за однією із тем циклу, запланованих на перше півріччя 2022 року, а саме за темою «Google-ресурси як інструмент організації діяльності в ЗПО».

Детальніше

12.02.2022 в холі КЗ «Центр туризму» ЗОР пройшов івент для вихованців та керівників гуртків закладу. Під час заходу підіймались такі важливі питання як «Пам’ять –  для чого вона потрібна і як її зберігати?», «Музей – традиційний чи інтерактивний?» та «Сучасний музей, який він?». 

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 119

Шановні керівники гуртків та вихованці! Запрошуємо вас прийняти участь в івенті «Сучасний музей – який він?».

Початок івенту об 11:00 12.02.2022, в холі КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

До уваги учасників обласного семінару "Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства", який відбувся 27.01.2022 - викладено сертифікати про підвищення кваліфікації педагогів, які успішно склали вихідне тестування. 

Детальніше

Шановні колеги! Підведено підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи в системі освіти Запорізької області у 2021 році. Ознайомитися з результатами конкурсу можна перейшовши за посиланням.

Детальніше

В розділі "Бібліотека" розміщено збірку методичних рекомендацій для керівників гуртків щодо проведення виховних заходів у гуртках.

Детальніше

11-12.01.2022 року в КЗ «Центр туризму» ЗОР пройшли засідання тимчасових творчих груп з розробки навчальних програм туристсько- краєзнавчого напрямку позашкільної освіти. 

Детальніше

Підведено підсумки обласної міжвідомчої програми «Ліси Запорізького краю - 2021».

Детальніше

З 25 грудня 2021 року по 25 січня 2022 року проводиться обласний етап огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи в громадах Запорізької області у 2021 році. Узагальнена інформація від відділів (управлінь) освіти приймається до 24.12.2021 року. Чекаємо на ваші звіти та бажаємо перемоги в конкурсі!

Детальніше
< 1 2 >