Головна > Новини Методичний відділ

В КЗ «Центр туризму» ЗОР розроблено відеокурс, націлений на формування цифрової компетентності педагогів та прискорення втілення цифрових технологій в освітній процес.

Відеокурс складається із коротких лекцій, що  містять як теоретичну базу, так і практичні завдання. Виконання завдань дозволить успішно засвоїти матеріал і в подальшому активно використовувати соціальні мережі в освітньому процесі, як один із інструментів роботи педагога. В кінці курсу на слухачів чекає вихідне тестування, яке дозволить кожному ще раз перевірити свої знання, і зрозуміти, чи вдалось засвоїти весь матеріал.

Детальніше

24 лютого 2022 року  відбудеться обласний семінар-нарада для відповідальних за організацію туристсько-краєзнавчої роботи в органах управління освітою райдержадміністрацій,  міських, сільських і селищних рад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у закладах освіти об’єднаних територіальних громад у 2022 році».

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 101

9 та 11 лютого в Центрі туризму відбулися методичні інтенсиви для педагогів закладу, націлені на розвиток цифрової компетентності. Інтенсиви проведені за однією із тем циклу, запланованих на перше півріччя 2022 року, а саме за темою «Google-ресурси як інструмент організації діяльності в ЗПО».

Детальніше

12.02.2022 в холі КЗ «Центр туризму» ЗОР пройшов івент для вихованців та керівників гуртків закладу. Під час заходу підіймались такі важливі питання як «Пам’ять –  для чого вона потрібна і як її зберігати?», «Музей – традиційний чи інтерактивний?» та «Сучасний музей, який він?». 

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 233

Шановні керівники гуртків та вихованці! Запрошуємо вас прийняти участь в івенті «Сучасний музей – який він?».

Початок івенту об 11:00 12.02.2022, в холі КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 133

До уваги учасників обласного семінару "Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства", який відбувся 27.01.2022 - викладено сертифікати про підвищення кваліфікації педагогів, які успішно склали вихідне тестування. 

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 103

Шановні колеги! Підведено підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи в системі освіти Запорізької області у 2021 році. Ознайомитися з результатами конкурсу можна перейшовши за посиланням.

Детальніше

В розділі "Бібліотека" розміщено збірку методичних рекомендацій для керівників гуртків щодо проведення виховних заходів у гуртках.

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 108

11-12.01.2022 року в КЗ «Центр туризму» ЗОР пройшли засідання тимчасових творчих груп з розробки навчальних програм туристсько- краєзнавчого напрямку позашкільної освіти. 

Детальніше

Підведено підсумки обласної міжвідомчої програми «Ліси Запорізького краю - 2021».

Детальніше
< 1 2 >