Головна > Новини Методичний відділ

Для педагогів Центру були проведені методичні інтенсиви з теми «Цифрові ресурси та мобільні додатки в туристсько-краєзнавчій роботі».

В умовах цифровізації освіти стало можливим не лише введення електронного документообігу, обліку вихованців, налагодження онлайн освіти. В доступі педагога також відтепер є яскраві наочності, презентації, відеоматеріали, інтерактивні ресурси. Більш того, стало можливим замінити традиційні девайси мобільними додатками.

Детальніше

На минулому тижні в КЗ «Центр туризму» ЗОР для педагогів закладу було проведено офлайн та онлайн інтенсиви з теми «Методика та форми проведення занять в гуртках. Створення інтерактивних вправ для занять». Дана тема є частиною розділу «Педагогічні технології» та розглядалась  в рамках реалізації проблемної теми закладу, а саме, задля розвитку професійної та цифрової компетентностей педагогів.

Детальніше

На цьому тижні для педагогів Центру були організовані методичні інтенсиви, які вже стали традиційною формою обміну професійними знаннями та вміннями між колегами. Адже постійне навчання та вдосконалення дозволяє нашому педагогічному колективу бути гнучким в здійсненні професійної діяльності, не залежно від викликів часу.

Детальніше

25 жовтня в КЗ «Центр туризму» ЗОР для керівників гуртків закладу було проведено плановий методичний захід – інтенсив з розгляду педагогічних технологій, які доцільно використовувати на заняттях.

Детальніше

Сьогодні, 26 квітня, в КЗ «Центр туризму» ЗОР для педагогічних працівників було проведено черговий методичний інтенсив з теми «Педагогічний досвід та його поширення, з використанням портфоліо педагога».

Детальніше

17 березня в КЗ «Центр туризму» ЗОР для керівників гуртків закладу проведено методичний інтенсив з теми «Classroom в роботі педагога ЗПО».

Детальніше

На нашому сайті, у розділі «Методична робота», з’явився новий підрозділ «Анотований каталог видань». У ньому розміщені навчальні посібники, довідники, збірки дитячих творчих робіт і педагогічні статті, підготовлені педагогами і вихованцями КЗ "Центр туризму" ЗОР у 2022 році. 

Детальніше

17 лютого в КЗ «Центр туризму» ЗОР для педагогів закладу відбувся методичний інтенсив з теми «Презентація: принципи та правила оформлення». Не зважаючи на те, що презентації, як цифрова технологія, використовуються в освітньому процесі вже близько 20 років, типові помилки з оформлення зустрічаються досить часто.

Детальніше

В КЗ «Центр туризму» ЗОР розроблено відеокурс, націлений на формування цифрової компетентності педагогів та прискорення втілення цифрових технологій в освітній процес.

Відеокурс складається із коротких лекцій, що  містять як теоретичну базу, так і практичні завдання. Виконання завдань дозволить успішно засвоїти матеріал і в подальшому активно використовувати соціальні мережі в освітньому процесі, як один із інструментів роботи педагога. В кінці курсу на слухачів чекає вихідне тестування, яке дозволить кожному ще раз перевірити свої знання, і зрозуміти, чи вдалось засвоїти весь матеріал.

Детальніше

24 лютого 2022 року  відбудеться обласний семінар-нарада для відповідальних за організацію туристсько-краєзнавчої роботи в органах управління освітою райдержадміністрацій,  міських, сільських і селищних рад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у закладах освіти об’єднаних територіальних громад у 2022 році».

Детальніше
Категорія: Методичний відділ 194
< 1 2 3 >