Головна > Новини Спортивний відділ

Вихованці КЗ «Центр туризму» ЗОР стали переможцями у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. У загальнокомандному заліку представники Запорізької області зайняли перше місце серед походів студентської молоді та друге місце серед походів учнівської молоді. Зайняті призові місця серед наших команд, що в останні роки вже стали традиційними, - це велике досягнення педагогічного колективу та гуртківців Центру!

Детальніше

На базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради розпочали роботу очно-заочні курси підготовки інструкторів дитячо-юнацького туризму для педагогів закладів освіти, які проводяться відповідно до «Положення про інструктора дитячо-юнацького туризму», затвердженого постановою Президії Федерації спортивного туризму України від 15.06.2002 року.

Детальніше

Свіже морське повітря сприяло спільній роботі вихованців КЗ «Центр туризму» ЗОР на обласних зборах з пішохідного туризму у спортивній залі закладу середньої освіти №2 міста Приморськ.

Детальніше

Запрошуємо педагогів області, що працюють у напрямку спортивного туризму з учнями, взяти участь у Всеукраїнському семінарі суддів та тренерів команд з гірського спортивного туризму, який 18-21 лютого 2022 року проводить КЗ «Центр туризму» ЗОР спільно з Федерацією спортивного туризму України.

Детальніше

Наприкінці року були підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнських змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді.

Детальніше

27-28 листопада 2021 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено ХІIІ обласну туристську конференцію – захист звітів про туристський спортивний похід учнівської та студентської молоді.

Детальніше

29 жовтня 2021 року туристсько-спортивним відділом комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено засідання обласного методичного об’єднання туристсько-спортивного профілю, яке відбулося в онлайн-форматі на платформі Google Meеt.

Детальніше

Запрошуємо групи учнів і студентів закладів освіти Запорізької області, які здійснили ступеневі та категорійні походи в період з 1 вересня 2020 по 31 жовтня 2021 року, взяти участь у ХІІІ обласній туристській конференції-захисту звітів про туристський спортивний похід.
Конференція відбудеться 27-28.11.2021р. у дистанційній формі з використанням інтернет-ресурсу Google Meet.

Детальніше

Запрошуємо педагогів закладів освіти Запорізької області, які працюють у напрямку спортивного туризму та орієнтування з учнями, взяти участь у засіданні обласного методичного об’єднання туристсько-спортивного профілю. Засідання відбудеться 29 жовтня 2021 року в онлайн-форматі на платформі Google meet.

Детальніше

15-16 жовтня комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради провів ХV Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2021».

Детальніше
< 1 2 >