Головна > Новини Спортивний відділ

Цими вихідними, 27-28 травня 2023 року, на базі КЗ "Центр туризму" ЗОР відбувся Обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Участь у змаганнях взяли 16 команд Запорізької області.

Детальніше

13-14 травня 2023 року в м.Запоріжжя, на базі т/б «Дніпрянка», КЗ «Центр туризму» ЗОР проведено XVI відкритий Чемпіонат Запорізької області з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Участь у заході взяли 79 дітей, яких було поділено на дві вікові групи: «молодшу» (2009-2011 р.н.) та «старшу» (2005-2008 р.н.). Також свої вміння та навички на дистанціях змогли перевірити найменші учасники - представники «наймолодшої» вікової групи.

Детальніше

29 квітня 2023 року в м. Запоріжжя, на території туристичної бази «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР, відбувся Обласний зліт зі спортивного велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді. 

Детальніше

9 квітня 2023 року КЗ «Центр туризму» ЗОР проведенні обласні онлайн- - змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Запорізька весна» в яких взяли участь 165 учасників. До вихованців Запорізької області долучились діти з Одеської та Дніпропетровської областей.

Детальніше

29 квітня 2023 року в м. Запоріжжя, на базі т\б «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР, вул. Олександра Невського, 87-а, відбудеться обласний зліт зі спортивного велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді.

Детальніше

До участі в обласних онлайн-змаганнях запрошуються гуртківці різних напрямків: туристсько-краєзнавчого, туристсько-спортивного та військово-патріотичного. Кількість учасників від закладу не обмежена.

Детальніше

15 березня 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР проведений Обласний семінар-практикум для керівників гуртків туристсько-спортивного напрямку за темою «Методика підготовки до змагань з видів спортивного туризму. Техніка і тактика».

Детальніше

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради в суботу, 11 березня 2023 року, провів Обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Веснянка-2023».

Детальніше

Вихованці туристсько-крєзнавчого напрямку презентували свої майбутні подорожі на  Обласній онлайн-конференції учнівської молоді «Майбутня подорож для друга», яка відбулась 25 лютого 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Детальніше

18 - 19 лютого  2023 року в місті Запоріжжі, на туристичній базі «Дніпрянка», КЗ «Центр туризму» ЗОР проведено обласні змагання зі скелелазіння серед учнівської молоді. В змаганнях взяли участь 105 вихованців туристсько-спортивного напрямку позашкільної освіти. Не зважаючи на те, що частина територій Запорізької області тимчасово окуповані, свої регіони на змаганнях представили діти з м.Вільнянськ, м.Токмак, м.Василівка, смт.Чернігівки, м.Запоріжжя.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 >