Головна > Новини Гурткова робота

6 грудня – День Збройних сил України! Це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, котрі віддали своє життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. І насамперед, це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від російського агресора, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності української землі.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 17

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога.

Григорій Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави, нової освіти. Його «філософія щастя» вже майже 300 років наповнює наші серця мудрістю не лише в Україні, а й у Європі та за її межами.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 9

Соняхи – свідки найкривавіших трагедій російсько-української війни. Ці рослини сонця – символи світлої й вічної пам’яті про захисників України та  прагнення добра і миру в майбутньому.

З метою увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на Сході України – Іловайську трагедію, протягом листопада в КЗ «Центр туризму» ЗОР була організована Всеукраїнська акція «Сонях пам’яті». У рамках Акції було проведено ряд заходів із  вшанування пам’яті захисників України, до участі у яких долучилися заклади освіти області.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 6

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 16

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

Це свято започаткували ще у 1997 році. Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 16

День визволення України від нацистських загарбників − свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від нацистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 11

У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми щиро вітаємо захисників і захисниць рідної землі!

Впродовж жовтня 2022 року до Дня захисників і захисниць України на знак подяки героям за оборону України триває патріотичний марафон «Дякуємо, що живі!».

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 17

Цього року День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. Цей день - це ще одна можливість подякувати усім, хто боронить рідну землю від загарбників та висловити щирі слова вдячності за відданість своїй державі, сміливість та відвагу, наближення світлого дня перемоги. Завдяки нашим захисникам і захисницям ми можемо жити на рідній землі та займатися звичними справами. Наші мужні воїни оберігають наш спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Служіння Вітчизні – це величезна любов, сила волі й патріотизм.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 24

14 жовтня українці святкують одразу чотири свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, досить молоде – День захисників та захисниць України. Також в цей день запоріжці святкують День визволення міста Запоріжжя.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 34

29 вересня 2022 року виповнилися 81-ші роковини однієї з найтрагічніших сторінок  в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 22
< 1 2 3 4 >