Головна > Новини Гурткова робота

День вишиванки – це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. 

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 4

Зараз непрості часи, і багато з наших гуртківців були вимушені виїхати з родинами за межі України. Але вони продовжують підтримувати постійний дистанційний зв’язок зі своїми улюбленими гуртками та друзями-гуртківцями.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 12

Протягом квітня гуртківці КЗ «Центр туризму» ЗОР брали участь у Всеукраїнських дистанційних змаганнях з в’язання туристських вузлів, які проводяться з метою підвищення рівня туристсько-спортивної майстерності юних туристів України; патріотичного виховання молоді, підготовки до служби в Збройних Силах України та визначення найсильніших туристів-спортсменів.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 9

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні (згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»).

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 33

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. З цього приводу керівниками гуртків КЗ «Центр туризму» ЗОР були проведені інформаційно-просвітницькі заходи.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 44

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 47

Час новорічних свят – це час дивовижної казки, яка приходить в кожен будинок в кінці кожного року з настанням зимових холодів. Саме така Новорічна казка завітала до вихованців гуртків КЗ «Центр туризму» ЗОР. Найбільше хочеться відмітити свята, які пройшли у Токмацькому, Приморському та Чернігівському відділах туризму.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 49

5 січня 2022 року в музеї комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради була проведена екскурсія «Історія дитячого туризму  та краєзнавства Запорізької області» для групи учнів із м. Приморськ.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 46

17 грудня 2021 року в приміщенні Токмацького відділу був проведений масовий захід «Іде світом Миколай» з гуртківцями різних вікових груп. На святі були присутні близько 40 дітей від 7 до 16 років, і кожен з них відчув, що Святий Миколай про них не забув, а приніс солодощі та інші подарунки, яких вони так чекали.

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 38

У листопаді 2021 року підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Одним з переможців обласного етапу конкурсу стала пошукова робота гуртка ЮНЕКО КЗ «Центр туризму» ЗОР (кер. Шелегеда В.І.), підготовлена за підсумками літньої краєзнавчої експедиції Запорізьким районом Запорізької області. 

Детальніше
Категорія: Гурткова робота 37
< 1 2 3 >