Головна > Новини Мала академія наук

Уже традиційно, щороку в червні, на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради відбулася Обласна літня школа МАН для талановитих учнів Запорізької області, які цікавляться історико-географічними напрямами досліджень у рамках Малої академії наук.

Детальніше

Юні талановиті вихованки Запорізького обласного відділення МАН та КЗ «Центр туризму» ЗОР взяли активну участь у ХІІІ Всеукраїнській учнівській науково-практичній конференції «Україна - очима молодих», яка проходила з 04 до 06 травня 2024 року у м. Львові.

Детальніше

Шановні учні та педагоги закладів освіти Запорізької області!

Запрошуємо вас на заняття Обласної Літньої школи МАН - 2024, яку заплановано провести у дистанційному форматі з 11 до 21 червня 2024!

Якщо ви - молоді та допитливі, наполегливі та готові до наукового пошуку і зараз знаходитеся у безпеці – чекаємо вас на заняттях у Літній школі МАН історико-географічного профілю!

Детальніше

Традиційно запорізькі юні науковці показали високі результати на ключовому інтелектуальному конкурсі року - ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України-2024.

Детальніше

2 та 3 березня 2024 відбулися найбільші змагання інтелекту - обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2024 року!

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 148

У сучасному світі, де технології постійно розвиваються, освіта набуває нових форм і вимірів. Наша Зимова школа Малої академії наук – це важливий крок у стимулюванні наукового розвитку юних науковців.

Детальніше

31 січня 2024 року проведено семінар «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт  учнів - членів МАН у 2023 - 2024 навчальному році (історико-географічний профіль)», організований комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Детальніше

Шановні колеги, запрошуємо вас до участі в обласному семінарі «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2023-2024 навчальному році», який заплановано провести 31 січня 2024 року в дистанційній формі.

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 171

Напередодні нового 2024 року комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради як афілійований заклад Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» у Запорізькій області (в номінації «Наука») отримав від організаторів Конкурсу важливі і довгоочікувані нагороди для переможців конкурсу 2022 і 2023 років.

Детальніше

Шановні здобувачі освіти Запорізької області!

Запрошуємо учнів 8 - 11 класів та їхніх наукових керівників до занять у Зимовій школі МАН (історико - географічний профіль), яка розпочне свою роботу з 26 грудня 2023 року в дистанційному режимі!

Детальніше
< 1 2 3 4 >