Головна > Новини Мала академія наук

Шановні учасники Обласного етапу МАН – 2022! Вітаємо Вас з початком ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, який буде проведено 26 - 27 лютого 2022 року з дотриманням карантинних вимог та в режимі онлайн з використанням дистанційних технологій.

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 152

1 лютого 2022 року відбувся черговий обласний семінар-нарада «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2022 році» з використанням інтернет ресурсів Google meet, організатором якого був комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 106

Запрошуємо взяти участь в обласному семінарі-нараді «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2022 році», який заплановано провести 01 лютого 2022 року в дистанційній формі. 

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 167

11 січня 2022 року відбувся обласний семінар-нарада «Організація роботи з обдарованою молоддю в системі МАН у закладах освіти Запорізької області в 2022 році» з використанням інтернет ресурсів Google meet, організатором якого був КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР.

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 106

12 жовтня 2021 року буде проведено обласний семінар Методи наукових досліджень (історико-географічний профіль МАН)» (далі – семінар) у дистанційній формі.

Детальніше

Зимова школа МАН 2021-2022

Запрошуємо школярів області та їх керівників до занять у Зимовій школі МАН (історико-географічний профіль), яка розпочне свою роботу з 20 грудня 2021 року.

Детальніше

Запрошуємо школярів області та їх керівників до занять в Осінній школі МАН (історико-географічний профіль), яка розпочне свою роботу з 22 жовтня 2021 року в дистанційному режимі!

Детальніше

12 жовтня 2021 року відбувся онлайн семінар «Організація науково-дослідницької діяльності учнів у 2021-2022 н.р. (історико-географічний профіль МАН» з використанням інтернет ресурсів Google meet, організатором якого був КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР.

Детальніше
< 1 >