Головна > Новини Мала академія наук

2 та 3 березня 2024 відбулися найбільші змагання інтелекту - обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2024 року!

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 101

У сучасному світі, де технології постійно розвиваються, освіта набуває нових форм і вимірів. Наша Зимова школа Малої академії наук – це важливий крок у стимулюванні наукового розвитку юних науковців.

Детальніше

31 січня 2024 року проведено семінар «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт  учнів - членів МАН у 2023 - 2024 навчальному році (історико-географічний профіль)», організований комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Детальніше

Шановні колеги, запрошуємо вас до участі в обласному семінарі «Особливості проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2023-2024 навчальному році», який заплановано провести 31 січня 2024 року в дистанційній формі.

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 142

Напередодні нового 2024 року комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради як афілійований заклад Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» у Запорізькій області (в номінації «Наука») отримав від організаторів Конкурсу важливі і довгоочікувані нагороди для переможців конкурсу 2022 і 2023 років.

Детальніше

Шановні здобувачі освіти Запорізької області!

Запрошуємо учнів 8 - 11 класів та їхніх наукових керівників до занять у Зимовій школі МАН (історико - географічний профіль), яка розпочне свою роботу з 26 грудня 2023 року в дистанційному режимі!

Детальніше

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine 2024)!

Детальніше

Шановні здобувачі освіти Запорізької області!

Запрошуємо вас та ваших наукових керівників приєднатися до заходів Осінньої школи Малої Академії Наук (МАН) історико-географічного профілю! Наша школа відбудеться в дистанційному форматі, розпочинаючи з   09 жовтня 2023 року.

 

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 188

Семінар «Особливості організації роботи з талановитою учнівською молоддю у 2023-2024 навчальному році (історико-географічний профіль МАН)», який відбувся дистанційно 19 вересня 2023 року, був організований комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради для 30 педагогів області, відповідальних за роботу з обдарованою молоддю або працюють з талановитими учнями у рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів.

Детальніше

Запрошуємо до участі в обласному семінарі для освітян «Особливості організації роботи з талановитою учнівською молоддю у 2023-2024 н.р.  (історико-географічний профіль МАН)», який заплановано провести 19 вересня 2023 року з 15.00 год.

Детальніше
Категорія: Мала академія наук 128
< 1 2 3 4 >