Головна > Туристсько-краєзнавчий

Відділ краєзнавства та патріотичного виховання

Відділ є координаційним центром туристсько-краєзнавчого профілю (історичного, етнографічного, археологічного, географічного, екологічного, геологічного краєзнавства) та патріотичного (військово-патріотичного) виховання області.

Робота працівників відділу націлена на різні аспекти краєзнавчої діяльності та питань патріотичного виховання.

e-mail: kray_zoctkum@ukr.net

Додаткові матеріали

Новини з категорії Краєзнавчий відділ

22 - 23  лютого 2024 року у м. Харкові в режимі онлайн відбулася XVIІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». У 5 секціях конференції було представлено 170 робіт від юних краєзнавців з 17 областей України.

Детальніше

21 лютого 2024 року в форматі онлайн на платформі Google Meet пройшов обласний семінар «Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства».

Детальніше

21 лютого 2024 року о 14.00 відбудеться обласний семінар «Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства» (онлайн,  платформа Google Meet).

Детальніше

Шановні колеги!

19-21 квітня 2024 року у м. Запоріжжя відбудеться ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність» (далі – Конференція) в режимі онлайн за допомогою ресурсу Google Meet.

Детальніше

Впродовж січня Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд). На другий етап було надіслано  есе з багатьох регіонів України. Діти писали про війну: про те, як вони втратили близьких, як втікали від вибухів за кордон, про безсонні ночі під обстрілами та про віру в перемогу України.

Детальніше

22 - 26 січня 2024 року відбувся ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (далі – Експедиція).

Детальніше

25 січня 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений Обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів закладів освіти «Край, в якому я живу» в форматі онлайн на платформі «Google meet».

Детальніше

24-26 листопада 2023 року у м. Кропивницький в режимі онлайн відбулася ХVІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття». Конференція відзначила свою 16-ту річницю і, не зважаючи на час, залишається актуальною, лише доповнюючись темами сьогодення.

Детальніше

26 листопада 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР  в режимі онлайн відбулося засідання методичного об’єднання з краєзнавства.

Детальніше

Шановні колеги! Повідомляємо, що термін прийому робіт на конкурс "Жива історія на перетині епох" подовжено до 08 грудня 2023 року (включно). З Регламентом конкурсу можна ознайомитися тут.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >