Головна > Туристсько-краєзнавчий

Відділ краєзнавства та патріотичного виховання

У вересні 2004 року був створений краєзнавчий відділ. У 2017 році він був об’єднаний з методичним відділом з питань патріотичного виховання та отримав свою сучасну назву – відділ краєзнавства та патріотичного виховання. Відділ є координаційним центром туристсько-краєзнавчого профілю (історичного, етнографічного, археологічного, географічного, екологічного

Додаткові матеріали

Новини з категорії Краєзнавчий відділ

На нашому сайті, у вкладці "Підсумкові накази ДОН ЗОДА", розміщено наказ ДОН ЗОДА від 25.11.2022 №364 "Про підсумки Обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Краєзнавчі нариси Запорізького краю" та підсумковий протокол конференції.

Детальніше

16 листопада 2022 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» було проведено Обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю», присвячену 30-й річниці ухвалення Верховною Радою України державних символів в онлайн-режимі на платформі додатку Google Meet.

Детальніше

11-13 листопада 2022 року Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді провів ХІІІ Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників». До заходу долучились 138 юних дослідників з 21 області України. Програма Конференції передбачала роботу наступних секцій: «Історичне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», «Культура рідного краю», «Етнографічне краєзнавство» та «Географічне краєзнавство». Керівниками секцій були науковці та провідні фахівці Миколаївщини.

Детальніше

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю», присвячена 30-й річниці ухвалення Верховною Радою України державних символів відбудеться 16 листопада 2022 р.  в онлайн-форматі за допомогою додатку Google Meet.

Детальніше

З огляду на те, що Міжрегіональна онлайн-вікторина "Наш край: з вірою в майбутнє" викликала велику зацікавленість юних краєзнавців, КЗ "Центр туризму" ЗОР вирішив продовжити цю традицію. Тому 10 листопада 2022 року відділом краєзнавства та патріотичного виховання було проведено чергову онлайн-вікторину на платформі Google Meet.

Детальніше

З 27 по 29 жовтня 2022 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради в онлайн-форматі були проведені Міжрегіональні геолого-краєзнавчі онлайн-змагання учнівської молоді «Юний геолог». Головна мета онлайн-змагань – популяризація краєзнавчого руху в закладах освіти України, визначення рівня компетентностей здобувачів освіти з геологічного краєзнавства.

Детальніше

25-26 жовтня 2022 року в м. Вінниця відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Усна історія: теорія, практика та перспективи», яка проходила в онлайн-форматі.

Детальніше

На нашому сайті, у Плані заходів туристсько-краєзнавчого профілю на 2022 рік, розміщено Регламент  проведення 42 обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді  «Краєзнавчі нариси Запорізького краю». Ознайомитися з Регламентом можна тут.

 

Детальніше

14 вересня 2022 року відділом краєзнавства та патріотичного виховання було проведено першу в цьому навчальному році міжрегіональну онлайн-вікторину «Наш край: з вірою в майбутнє» на платформі Google Meet.

Детальніше

26 травня 2022 року відділом краєзнавства та патріотичного виховання було проведено заключну в цьому навчальному році міжрегіональну онлайн-вікторину «Наш край: з вірою в майбутнє» на платформі Google Meet.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 >