Головна > Туристсько-краєзнавчий

Відділ краєзнавства та патріотичного виховання

Відділ є координаційним центром туристсько-краєзнавчого профілю (історичного, етнографічного, археологічного, географічного, екологічного, геологічного краєзнавства) та патріотичного (військово-патріотичного) виховання області.

Робота працівників відділу націлена на різні аспекти краєзнавчої діяльності та питань патріотичного виховання.

e-mail: kray_zoctkum@ukr.net

Додаткові матеріали

Новини з категорії Краєзнавчий відділ

Завершився Всеукраїнський Фестиваль-огляд «Ватра-2024» для роїв середньої вікової групи (11-14 років). Онлайн-захід був присвячений Дню Героїв та проводився за загальною тематикою «Нескорена Україна» і мав на меті розкриття мистецькими засобами героїку українського народу в російсько-українській війні.

Детальніше

У травні 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено ІІ відкритий обласний конкурс відеоробіт учнівської молоді «Чарівними місцями».

Детальніше

Після довгої перерви, 26-28 квітня 2024 року, відділом краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР була організована експедиція у м. Кривий Ріг для проведення геологічних досліджень. В ній взяли участь гуртки КЗ «Центр туризму» ЗОР: «Геологічне краєзнавство» (керівник Похилько С.П.), «Геологічне краєзнавство» (керівник Олійник М.О.), «Геологічне краєзнавство» (керівник Савельєв О. Г.).

Детальніше

З 29 квітня по 3 травня 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проводиться ІІ Обласний відкритий конкурс відеоробіт «Чарівними місцями».

Детальніше

19-21 квітня 2024 року у м. Запоріжжя відбулась вже ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність».

Детальніше

21-22 березня 2024 року у м. Кропивницький в форматі онлайн був проведений Всеукраїнський конкурс екскурсоводів закладів освіти «Край, в якому я живу».

Детальніше

22 - 23  лютого 2024 року у м. Харкові в режимі онлайн відбулася XVIІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». У 5 секціях конференції було представлено 170 робіт від юних краєзнавців з 17 областей України.

Детальніше

21 лютого 2024 року в форматі онлайн на платформі Google Meet пройшов обласний семінар «Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства».

Детальніше

21 лютого 2024 року о 14.00 відбудеться обласний семінар «Актуальні питання національно-патріотичного виховання та краєзнавства» (онлайн,  платформа Google Meet).

Детальніше

Шановні колеги!

19-21 квітня 2024 року у м. Запоріжжя відбудеться ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність» (далі – Конференція) в режимі онлайн за допомогою ресурсу Google Meet.

Детальніше
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >