Похід Сколівськими Бескидами

З 10 по 17 червня вихованцями гуртка КЗ «Центр туризму» ЗОР, що діє  на базі ліцею «Світоч» Вільнянської міської ради під керівництвом Рогатіної Я.О., був здійснений спортивний пішохідний похід 2 ступеня складності територією Національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Маршрут пролягав через найцікавіші природні та історико-краєзнавчі об’єкти регіону: місто Сколе, водоспад Кам’янка, річка Сукіль з численними водоспадами, мальовниче село Поляниця, Поляницький водоспад, скелі Довбуша та селище Верхнє Синьовидне з бурхливою річкою Опір.

Під час походу юні туристи подолали 51 км гірськими стежками, зробивши коло по Львівській та Івано-Франківській області. Маршрут проходив через мальовничі ліси Сколівських Бескидів, що вразили учасників різноманіттям рослинного світу, чистими гірськими потоками та неповторними пейзажами Карпат.

Особливе захоплення викликало відвідування водоспаду Кам’янка - однієї з найвідоміших природних пам’яток Львівщини, а також Поляницького водоспаду, який вражає своєю красою серед лісових масивів. Незабутні враження залишило знайомство зі скелями Довбуша - унікальним скельним комплексом, оповитим легендами про народного героя Олексу Довбуша.

Похід став не лише спортивним випробуванням для юних похідників, а й справжньою школою мужності, витривалості та взаємодопомоги, адже дощова погода внесла свої корективи в настрій учасників, які здобули цінний туристський досвід, поглибили знання з історії та природи Карпатського регіону, навчилися працювати в команді та приймати відповідальні рішення в польових умовах.

Вітаємо учасників походу з успішним проходженням маршруту та бажаємо нових подорожей, відкриттів і туристських перемог!