Запрошуємо до участі у Всеукраїнському семінарі суддів та тренерів команд з гірського спортивного туризму

Запрошуємо педагогів області, що працюють у напрямку спортивного туризму з учнями, взяти участь у Всеукраїнському семінарі суддів та тренерів команд з гірського спортивного туризму, який 18-21 лютого 2022 року проводить КЗ «Центр туризму» ЗОР спільно з Федерацією спортивного туризму України (відповідний лист Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА можна переглянути тут).

До участі у семінарі запрошуються тренери, керівники туристсько-спортивних гуртків, клубів, педагоги, що працюють з учнями у напрямку спортивного туризму. Кількість учасників від навчального закладу не обмежується.

Семінар буде проходити в онлайн режимі на платформі сервісу для проведення відеоконференцій Google Meet. З Програмою заходу можна ознайомитися тут.

Попередні заявки на участь у Семінарі просимо надати до 16 лютого 2022 року на електронну пошту туристсько-спортивного відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР tur_zoctkum@ukr.net Навчальні матеріали та посилання для підключення до відеоконференції будуть надіслані учасникам після надання попередніх заявок згідно з формою.

Додаткова інформація за телефоном КЗ «Центр туризму» ЗОР (061) 224 24 71 або моб. тел. 097 395 29 92 – завідувачка туристсько-спортивного відділу Доценко Анна Володимирівна.