Вітаємо юних туристів Запорізької області з перемогою у Всеукраїнських змаганнях

Вихованці КЗ «Центр туризму» ЗОР стали переможцями у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. У загальнокомандному заліку представники Запорізької області зайняли перше місце серед походів студентської молоді та друге місце серед походів учнівської молоді. Зайняті призові місця серед наших команд, що в останні роки вже стали традиційними, - це велике досягнення педагогічного колективу та гуртківців Центру!

Протягом 2020-2021 навчального року вихованцями Центру було здійснено близько 100 походів територією України. Щоб одержати перемогу на Всеукраїнському етапі змагань серед учнівської молоді було відібрано 17 кращих звітів про спортивні туристські походи з пішохідного, водного, велосипедного та спелеологічного туризму.

Вітаємо призерів серед учнівської молоді в окремих категоріях (ступенях) складності:

серед походів третьої категорії складності:

ІІ місце – пішохідний похід Українськими Карпатами (керівник Рогатіна Я.О.).

серед походів другої категорії складності:

І місце – водний похід (байдарки) р.Південний Буг (керівник Кроль В.В.);

ІІ місце - пішохідний похід Українськими Карпатами (керівник Янущенко Д.В.).

серед походів першої категорії складності:

ІІІ місце – водний похід (байдарки) Каховське вдсх (керівник Янущенко Д.В.).

серед походів третього ступеня складності:

І місце – пішохідний похід Українськими Карпатами  (керівник Микалюк С.М.);

І місце – спелео похід Івано-Франківською областю (керівник Кроль В.В.);

ІІ місце – велосипедний похід Запорізкою, Дніпропетровською областями  (керівник Олійник М.О.).

Перемогу на Всеукраїнських змаганнях студентської молоді вибороли походи з пішохідного, велосипедного та водного туризму першої та другої категорії складності. Всі походи студентів Запорізької області стали призерами в своїх категоріях складності та забезпечили І місце в загальному заліку змагань.

Вітаємо призерів в окремих категоріях (ступенях) складності:

І місце – водний похід (катамарани) по р. Ч.Черемош, Черемош, Прут Буг (керівник Стельмах О.В.);

І місце – пішохідний похід Українськими Карпатами (керівник Некрасов С.А.).

І місце - велопохід Запорізькою та Херсонською областю (керівник Стельмах О.В.);

ІІ місце - пішохідний похід Українськими Карпатами (керівник Сало Ю.О.).