Вітаємо туристів Запорізької області з перемогою у Чемпіонаті України з туристських походів

Вихованці та керівники КЗ «Центр туризму» ЗОР стали переможцями у найважливіших змаганнях туристів - Чемпіонаті України з туристських походів - 2023, які проводяться Федерацією спортивного туризму України.

Незважаючи на складне становище в державі, наші вихованці здобули перемогу в цих змаганнях. Це велике досягнення педагогічного колективу та гуртківців Центру.

Приємно відзначити, що гуртківці нашого закладу мають можливість подорожувати територією України, на власні очі бачити захопливі краєвиди, торкатися до історії і традицій найвіддаленіших куточків нашої Батьківщини. Саме так, не словом, а ділом, виховуються справжні патріоти своєї землі!

Вітаємо призерів в окремих категоріях складності походів:

І місце - команда КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник Янущенко Д.В. - в номінації з пішохідного туризму на маршрутах ІІ категорії складності;

І місце - команда КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник Кроль В.В. - в номінації з водного туризму на маршрутах ІІ категорії складності;

І місце - команда КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник Стельмах О.В. - в номінації з водного туризму на маршрутах ІІІ категорії складності;

ІІІ місце - команда КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник Рогатіна Я.О. - в номінації з пішохідного туризму на маршрутах ІІІ-ІV категорії складності.

Користуючись нагодою висловлюємо слова вдячності нашим захисникам за можливість здійснювати туристські походи рідною Україною.