«Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд): підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе

Впродовж січня Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд). На другий етап було надіслано  есе з багатьох регіонів України. Діти писали про війну: про те, як вони втратили близьких, як втікали від вибухів за кордон, про безсонні ночі під обстрілами та про віру в перемогу України.

Кожне есе – це унікальна особиста історія дітей та їхніх сімей. Це історії не вигаданих героїв, а реальних дітей, яким, на превеликий жаль, довелося і доводиться переживати трагічні події. Дітей, яких позбавили права на щасливе дитинство, рідну домівку, навчання в школі, спілкування з друзями й рідними, але які з гордістю усвідомлюють свою приналежність до незалежної й сміливої нації українців. Цими почуттями сповнений кожен рядок і кожне слово юних публіцистів про велике горе і тверду надію в перемогу світла над пітьмою.

Від Запорізької області всі 9 учасників стали переможцями  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) та були відзначені дипломами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді.

Вітаємо учасників та їх керівників з перемогою! Дякуємо Силам безпеки та оборони України! Слава Україні!