Відбулось засідання обласного методичного об’єднання з військово-патріотичного виховання

26 листопада 2023 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР  в режимі онлайн відбулась робота методичного об’єднання з військово-патріотичного виховання.

У заході взяли участь близько 50 педагогічних працівників, а також представників органів управління освітою та громадських організацій Запорізької області, які працюють у напрямку військово-патріотичного виховання.

Методичне об’єднання розпочалося з вітального слова заступника директора з навчально-методичної роботи КЗ «Центр туризму» ЗОР Віталія Шелегеди, який акцентував увагу учасників на важливості військово-патріотичного виховання у освітньому процесі та необхідності військової підготовки у стінах закладів освіти.

Про систему Всеукраїнських та обласних масових заходів з військово-патріотичного виховання на 2024 рік розповів Юрій Сало, керівник туристських груп (експедицій) відділу краєзнавства та патріотичного виховання  КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Далі Наталія Ясінська, директор Енергодарського центру  туризму, краєзнавства та спорту розповіла про особливості формування національної свідомості та активної життєвої позиції учнівської молоді в умовах воєнного стану та тимчасової окупації міста (із досвіду роботи Енергодарського центру  туризму, краєзнавства та спорту). Також усіх присутніх було запрошено до заходів, які організовує ЕЦТКС.

Досвідом участі рою «Побратими (старша вікова група) у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2023: Галицька Січ» поділилась педагог-організатор ліцею «Потенціал» Вільнянської міської ради Запорізької  області Наталія Губіна.

Про те, як Запорізьку область представляв рій «Відчайдухи» (середня вікова група) у ІІІ  (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2023: Карпатська Січ» розповіла Катерина Москаленко – заступник директора опорного закладу освіти «Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» Матвіївської сільської ради.

Досвідом  участі у Всеукраїнському  тренінгу «Фахівець з питань національно-патріотичного виховання – I» (м. Житомир) поділився вихователь Запорізької школи-інтернату «Січовий колегіум».

Досвідом організації  VIII обласної польової школи «Джури козацькі»; правилами реєстрації та роботою в куренях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в умовах воєнного стану поділився керівник туристських груп (експедицій) відділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР Юрій Сало. Після чого учасники отримали відповіді на поточні запитання та були підведені підсумки роботи методичного об’єднання.