Відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення

У ці травневі дні ми вшановуємо тих, хто воював за свободу і незалежність нашої країни, тих, хто пройшов крізь страшні випробування Другої світової війни. Ми пам'ятаємо їхній героїзм, самовідданість і жертовність, що принесли перемогу над нацизмом і забезпечили свободу для майбутніх поколінь.

Україна була серед найбільших жертв Другої світової війни, втративши понад 10 мільйонів людей. Ми поважаємо тих, хто приніс ціну своєї власної свободи та життя, щоб забезпечити майбутнє для інших.

Для вихованців КЗ «Центр туризму» ЗОР були проведені виховні години до Дня пам’яті та примирення. Також діти взяли участь у відео-челенджі «1939-1945». Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Зараз наша країна знову змушена захищати свою незалежність та територіальну цілісність. Ми віримо, що наш народ зможе пройти через ці випробування завдяки нашій волі, силі та здатності протистояти будь-яким викликам.

Ми поважаємо історію нашої країни та вшановуємо тих, хто приніс жертву заради свободи та незалежності. Це нагадує нам, що ми маємо пильно стежити за своєю демократією та свободами, які були досягнуті завдяки їхньому героїзму.