Відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

На шляху до незалежності український народ завжди втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власні життя.

З метою вшанування пам’яті борців за свободу і незалежність України, які під час Революції Гідності віддали життя за ідеали демократії, свободи та європейського вибору України, у гуртках КЗ «Центр туризму» ЗОР було організовано тематичні заходи: виховні години «День Героїв Небесної Сотні», перегляди відеороликів «Люди створюють історію» та «Сторожа Гідності», бесіди «Герої нашого часу» та акція «Янголи пам’яті». У знак скорботи хвилиною мовчання вихованці вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих у російсько-українській війні.

Проведення таких заходів дає змогу кожній дитині усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.

Згадуючи і вшановуючи загиблих Героїв Майдану, ми продовжуємо їхню справу на фронті сьогодні. Вони загинули за те, щоб Україна розвивалася як вільна демократична держава. І ми неодмінно виборемо нашу свободу!

Слава Україні!

Героям слава!