Традиційні змагання зі скелелазіння проведено в Запоріжжі

10 - 11 лютого 2024 в Запоріжжі, на туристичній базі «Дніпрянка», відбулися обласні змагання зі скелелазіння серед учнівської молоді.

Метою змагань стала перевірка та підвищення рівня майстерності зі скелелазіння, визначення найсильніших учасників, виявлення обдарованої молоді і створення умов для її фізичного розвитку та духовного самовдосконалення.

В змаганнях взяли участь 95 вихованців туристсько-спортивного напрямку позашкільної освіти Запорізької області з міста Запоріжжя (Комунарського, Шевченківського, Дніпровського, Заводського та Олександрівського адміністративних районів), м.Вільнянськ, а також з Михайло-Лукашівської та Павлівської громад.

Діти виступали в 2-х вікових групах: молодша - 2012-2013 р.н. і «супер» молодша група - 2014 р.н. та менші. Наймолодшими учасниками змагань стали діти 2018 р.н.

Юні спортсмени змагались на коротких технічно складних дистанціях. Кожен учасник набирав суму балів за подолання 17 маршрутів. Першим етапом був відбірковий тур, а завершальним - фінал. До фіналу увійшли по 8 учасників серед хлопчиків та дівчат. Саме вони боролись за призові місця.

Учасники всіх вікових груп, що посіли призові місця у змаганнях, народженні грамотами, кубками та медалями КЗ «Центр туризму» ЗОР, а також цінними подарунками від нашого партнера alp.com.ua.

Дякуємо ЗСУ, за щасливі нотки дитинства!
Чекаємо на перемогу!
Слава Україні! Героям Слава!