Справжня казка для гуртківців КЗ "Центр туризму" ЗОР

День святого Миколая – це одне з найсвітліших, найшановніших християнських свят, яке приносить у кожну домівку добро, щирість, радість, надію та сподівання на диво. Особливо його чекають діти, бо для них свято стає чарівною казкою, коли з’являється святий і кладе під подушку такі бажані гостинці.

За народними оповідями про святих, Миколай – герой свята – реальна особа, він народився в багатій сім’ї, однак рано залишився сиротою. Миколай був співчутливою людиною, тому таємно допомагав дітям із бідних родин. Пізніше люди розсекретили добродія, і після його смерті, 19 грудня, почали відзначати свято на його честь.

17 грудня 2021 року в приміщенні Токмацького відділу був проведений масовий захід «Іде світом Миколай» з гуртківцями різних вікових груп. На святі були присутні близько 40 дітей від 7 до 16 років, і кожен з них відчув, що Святий Миколай про них не забув, а приніс солодощі та інші подарунки, яких вони так чекали.

Наймолодші вихованці декламували вірші, співали пісні, брали участь у конкурсах та вікторинах, розповідали про традиції та прикмети у цей день, а у фіналі усі артисти та гості взяли участь у святковому «Фіксі-квесті», – за це в нагороду отримали солодощі. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.