Шевченківські дні в КЗ «Центр туризму» ЗОР

Продовжуючи традиції багатьох років, у КЗ «Центр туризму» ЗОР пройшли Шевченківські дні. Вже минуло 209 років з дня народження Тараса Шевченка – славного сина українського народу, він й сьогодні, як живий, говорить із своїми нащадками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне й міцне. І на українській землі, над ланами, широкими полями,  містами і селами, як весняні води могутнього Дніпра, лине вічно живе в народі слово  Великого Кобзаря.

Цього року для вихованців КЗ «Центр туризму» ЗОР було проведено низку заходів в онлайн-режимі з 1 по 11 березня.

Пізнавальною для вихованців стала виховна година «Цікаві факти про Тараса Шевченка», під час якої діти  дізнались багато нової інформації про життя і творчість великого українського поета та вшанували його пам’ять.

Виконуючи завдання шевченкознавчої вікторини, вихованці здійснювали заочну мандрівку «Стежками великого Кобзаря».

Крім того, було проведено флешмоб «Шевченко в серці кожного українця», до якого долучились діти та дорослі не лише із Запорізької, а й з Полтавської, Закарпатської, Кіровоградської та Хмельницької областей.

Учасники викладали в соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук світлини з пам’ятниками, «Кобзарем», портретами та власноруч намальованими зображеннями великого генія. Кожен учасник  пригадав рядки улюбленого вірша або крилатого вислову. Хтось − ті, що співзвучні з  сучасними подіями в країні, або – ті, що описують красу рідного краю і відтворюють нерозділене кохання. А хтось згадав твори, що лишились у пам’яті з самого дитинства.

Тарас Шевченко став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність. І сьогодні захищає, надає сили і надихає українців на боротьбу за свободу у російсько-українській війні.

За нами перемога! Пам’ятаймо слова нашого українського пророка:

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.

Слава Україні! Героям Слава!