Розпочали свою роботу очно-заочні курси підготовки інструкторів дитячо-юнацького туризму

Згідно з листом Департаменту освіти і науки ЗОДА на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради розпочали роботу очно-заочні курси підготовки інструкторів дитячо-юнацького туризму для педагогів закладів освіти, які проводяться відповідно до «Положення про інструктора дитячо-юнацького туризму», затвердженого постановою Президії Федерації спортивного туризму України від 15.06.2002 року.

Цього року в роботі курсів беруть участь понад 30 педагогів з міст Запоріжжя, Василівки, Мелітополя, Полог, Токмака; Степногірської, Чернігівської, Якимівської селищних рад; Андріївської, Долинської, Костянтинівської, Малобілозерської, Матвіївської, Семенівської та Смирновської сільських рад Запорізької області та м. Нікополь Дніпропетровської області.

До викладацького складу курсів входять 9 інструкторів та 2 старших інструктори зі спортивного туризму, з них 3 кандидата в майстри спорту та 2   Майстра спорту України зі спортивного туризму, керівники спортивних туристських походів ІІ-V категорії складності.

В продовж лютого і березня в онлайн форматі заплановані лекційні заняття з опанування слухачами курсів теоретичних знань. У літній період відбудуться залікові походи І та ІІ категорії складності з пішохідного, велосипедного, водного та спелео туризму в різних географічних районах України.

17 лютого 2022 року відбулося перше заняття, на якому педагоги області опрацювали керівні та нормативні матеріали в галузі дитячо-юнацького туризму, види туризму, класифікацію туристських маршрутів, провели огляд районів туризму, проаналізували туристські можливості Запорізької області і України.

Долучитися до роботи курсів можна звернувшись до туристсько-спортивного відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР за адресою: tur_zoctkum@ukr.net