Проведено традиційні змагання зі скелелазіння

16-17 грудня 2023 року в м.Запоріжжя, на туристичній базі «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР відбулися обласні змагання зі скелелазіння серед учнівської молоді.

В змаганнях взяли участь 147 вихованців туристсько-спортивного напрямку позашкільної освіти Запорізької області з м. Вільнянськ, м.Василівка, а також з районів міста Запоріжжя: Комунарського, Шевченківського, Дніпровського, Заводського та Олександрівського.

Діти виступали в 4 вікових групах: старша – 2006-2007 р. н., середня – 2008-2009р.н., молодша– 2010-2012 р.н. та «супер» молодша група – 2013р.н. та молодше.

Метою змагань є перевірка та підвищення рівня майстерності зі скелелазіння, визначення найсильніших учасників, виявлення обдарованої молоді і створення умов для її фізичного розвитку та духовного самовдосконалення.

Юні спортсмени змагались на коротких дистанціях, кожен учасник набирав бали за подолання маршрутів. Переможцями змагань стали учасники, які набрали найбільшу кількість балів за проходження 14 маршрутів.

 

Діти всіх вікових груп, що посіли призові місця у змаганнях, народженні грамотами, кубками та медалями КЗ «Центр туризму» ЗОР, а також цінними подарунками від нашого партнера alp.com.ua.

Підводячи підсумки року, ми, як організатори туристсько-спортивних змагань, хочемо зауважити, що рівень підготовки учасників зростає, діти та молодь стають міцнішими та досвідченішими. Змагання зі скелелазіння стали завершальними у цьому році. Наш колектив разом з вихованцями, вірячи в ЗСУ, з нетерпінням чекатиме нових стартів у 2024 році! Дякуємо нашим воїнам за щасливі роки дитинства! Чекаємо на Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!