Проведено гірські змагання присвячені пам’яті Нагорного Льва Івановича

08-10 грудня на базі Спортивного комплексу ЗНУ відбулися Відкриті змагання Запорізької області зі спортивного гірського туризму серед учнівської молоді «Кубок пам’яті Нагорного Льва Івановича».

Наш заклад проводить ці змагання щорічно, на честь колишнього колеги, керівника гуртків КЗ «Центр туризму» ЗОР, Нагорного Льва Івановича – людини, яка більшу частину свого життя віддала туризму та дітям.

 Метою змагань є популяризація та пропаганда туризму серед учнівської молоді, визначення найсильніших учасників з гірського туризму серед учнів, підвищення рівня туристської майстерності учасників туристських змагань і безпеки проведення спортивних туристських походів та виявлення обдарованої молоді. Кожен старт спортсмена допомагає розвивати у нього витривалість, психологічну стійкість, вміння завершувати справу до кінця, а головне - ставити цілі та боротись за перемогу.

В змаганнях взяли участь 31 учасник із районів міста Запоріжжя: Комунарського, Шевченківського, Дніпровського, Заводського, Олександрівського, а також міста Василівка та міста Вільнянськ Запорізької області.

Учасники змагались в двох вікових групах (середній – 2009-2010 р.н. та старшій – 2006-2008 р.н.) на двох дистанціях з гірського туризму: «Рятувальні технічні прийоми» та «Тактико-технічна». Це короткі динамічні дистанції, які складались з організації підйомів та спусків умовно потерпілого за допомогою технічних прийомів у гірському туризмі та техніки скелелазіння. За поетапне проходження та виконання технічних прийомів діти отримували бали, а результат визначався за сумою всіх отриманих балів.

Подолання дистанцій далося учасникам змагань не просто, а боротьба між дітьми за призові місця була запеклою.  Тож вітаємо наших переможців у загальному заліку змагань:

Середня вікова група серед хлопчиків:

І місце - Галілєєв Віталій, вихованець КУ «Центр туризму та краєзнавства» Василівської міської ради Запорізької області, керівник гуртка - Мироненко Дмитро Володимирович;

ІІ місце - Лебеденко Ярослав, вихованець КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник гуртка - Рогатіна Яна Олександрівна;

ІІІ місце - Завгородній Денис, вихованець КУ «Центр туризму та краєзнавства» Василівської міської ради Запорізької області, керівник гуртка - Мироненко Дмитро Володимирович.

Середня вікова група серед дівчат:

І місце - Гребенюк Ярослава, вихованка КУ «Центр туризму та краєзнавства» Василівської міської ради Запорізької області, керівник гуртка - Мироненко Дмитро Володимирович;

ІІ місце - Семко Катерина, вихованка КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник гуртка - Рогатіна Яна Олександрівна;

ІІІ місце - Тягунова Анастасіявихованка КЗ «Центр туризму», ЗОР керівник гуртка - Бебешко Світлана Яківна.

Старша вікова група, хлопчики:

І місце - Солодкий Іван, вихованець КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник гуртка - Бебешко Світлана Яківна;

ІІ місце - Анохін Павло, вихованець КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник гуртка - Рогатіна Яна Олександрівна.

Старша вікова група, дівчата:

І місце - Остапенко Софія, вихованка КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник  гуртка - Журбінська Анастасія Олександрівна;

ІІ місце - Гардер Софія, вихованка КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник гуртка - Дядя Олеся Володимирівна;

ІІІ місце - Руденко Олена, вихованка КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник гуртка - Смірнов Сергій Олександрович.