Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми!» - 2024

Впродовж січня 2024 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласний етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми!».

Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Ми вкотре змушені боротися за нашу незалежність та свободу. Уособленням цієї боротьби є наша єдність та згуртованість. Під час воєнної агресії рф проти України ми знову довели, що ми сильна та незламна нація. 

До участі у заході долучилися заклади загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та дошкільної освіти Запорізької області. До оргкомітету надійшло 605 світлин, від 985 юних авторів, кожна з яких відображає любов до своєї країни, гордість за її надбання, культуру, героїчне минуле та сьогодення. Матеріали учасників фотовиставки було розміщено на сайтах і сторінках соціальних мереж закладів освіти області.

Отже, серед переможців обласного етапу фотовиставки були вибрані роботи,  які представлять Запорізьку область на Всеукраїнському етапі:

- Зеленько Назар, учень 1-А класу КУ «Пологівський ліцей №2» (керівник Янько Л.В.);

- Колектив учнів 6-А класу  Малокатеринівської гімназіі «Мрія» (керівник Грибова О.І.);

- Шкільна родина Запорізького академічного ліцею «Вибір» (керівник Піхота О.А.);

- вихованці гуртка «Юні Туристи» КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Рогатіна Я.О.);

- Омельчук Артем, учень Вільнянської гімназії «Світоч» (керівник Тертишна І.С.).

Кращі роботи фотовиставки будуть представлені на офіційних сторінках КЗ «Центр туризму» ЗОР та Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Дякуємо кожному, хто в цей сповнений труднощами час, долучився до фотовиставки, продовжує творити та прославляти нашу Україну.

Щиро бажаємо добра, миру, здоров’я, перемоги та якнайшвидшого повернення кожного українського сина і доньки, наших Героїв, до своїх родин! Вічна та світла пам’ять загиблим! Честь і слава живим Героям!