Підсумки фотоконкурсу "ТУРИЗМ БЕЗ МЕЖ"
З 16 по 24 жовтня 2022 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено фотоконкурс, в якому взяли участь 141 вихованець позашкільних навчальних закладів м. Запоріжжя, Вільнянська, Василівки, Мелітополя, Токмака, Приморська, Енергодара та Чернігівської ТГ Запорізької області.
Діти надсилали фотороботи на тему «Мої туристичні навички». У кожного різний напрямок туризму. Хтось займається пішохідним, хтось спеліотуризмом, водним, гірським, велосипедним, а хтось спортивним орієнтуванням чи навіть археологією. Але всі діти змогли показати свої вміння в улюбленій справі.
Ці світлини та дитячі посмішки дають, надію, що скоро закінчиться війна і ми всі знову повернемось під лямки туристичних рюкзаків у високі гори та полонини Українських Карпат чи до мандрів рідними степами Запорізької області.
Вітаємо наших переможців які посіли І місце у фото конкурсі:
Завгородний Денис вихованець гуртка КУ ''ЦТК''ВМР, керівник гуртка Мироненко Дмитро Володимирович;
Стекачова Єва вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Некрасов Сергій Андрійович;
Тимофєєва Ірина вихованка гуртка Чернігівського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Бондаренко Ярослав Юрійович;
Галілєєв Віталій вихованець гуртка КУ ''ЦТК'' ВМР керівник гуртка Мироненко Дмитро Володимирович;
Богуш Віталій вихованець гуртка Приморського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР керівник гуртка Микалюк Світлана Миколаївна.
За ІІ місце нагороджуються такі вихованці:
Рибалко Аріна вихованка гуртка КУ ''ЦТК'' ВМР, керівник гуртка Мироненко Дмитро Володимирович;
Карпенко Софія вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Горбуля Діана вихованка гуртка КПНЗ "Дитячо-юнацький центр "Штурм" ДМР, керівник гуртка Романюк Роман Олександрович;
Мельник Поліна вихованка гуртка Приморського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Микалюк Світлана Миколаївна;
Рогатіна Марія вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Бебешко Світлана Яківна;
Забродін Юра вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Бебешко Світлана Яківна;
Пансюк Денис вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Поночовна Марія вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Сичова Дар'я вихованка гуртка Приморського відділу КЗ"Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Микалюк Світлана Миколаївна
Стекачова Руслана вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР керівник гуртка Некрасов Сергій Андрійович;
Таран Іоан вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Богославский Роман вихованець гуртка КУ ''ЦТК''ВМР, керівник гуртка Мироненко Дмитро Володимирович;
Ємець Олександр вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Єременко Єлизавета вихованка гуртка Чернігівського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Дядя Олеся Володимирівна;
Яковченко Аліна вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Некрасов Сергій Андрійович;
Хоришко Даніїл вихованець гуртка Комунальний заклад "Центр позашкільної освіти" Мелітопольської міської ради Запорізької області, керівник гуртка Волошенюк Тетяна Валеріївна;
Білоус Кирило вихованець гуртка Токмацького відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Калінін Євгеній Геннадійович.
За ІІІ місце нагороджуються:
Кожанова Діана учениця Запорізька гімназія №42, керівник гуртка Кожанова Катерина Андріївна;
Рогатіна Марія вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Савельєв Олександр Герольдович;
Сотнікова Аріна вихованка гуртка Приморського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Микалюк Світлана Миколаївна;
Бродянська Милана учениця ЗОШ №1, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Турченко Дмитро вихованець гуртка Вільнянська гімназія «Світоч», керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Підставка Давид вихованець гуртка КУ ''ЦТК''ВМР, керівник гуртка Мироненко Дмитро Володимирович;
Шалиго Марія вихованка гуртка Приморського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Микалюк Світлана Миколаївна;
Таранов Олександр вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Загреба Вікторія Валентинівна;
Семко Катерина вихованка гуртка Вільнянська гімназія «Світоч», керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Дашко Діана вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Прохорчук Олександр вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Жиленко Тетяна Миронівна;
Вініченко Юлія вихованка гуртка Токмацького відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Калінін Євгеній Геннадійович;
Дмитрук Антон вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Линник Артем вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Загреба Вікторія Валентинівна;
Скидан Анастасія вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Кауля Микола вихованець гуртка Приморського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Микалюк Світлана Миколаївна;
Пустовіт Вероніка вихованка гуртка Вільнянської гімназії «Світоч», керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Бірюк Павло вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Некрасов Сегрій Андрійович;
Ващук Віолета вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Загреба Вікторія Валентинівна;
Тютюнник Артур вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Шевкопляс Максим вихованець гуртка Комунальний заклад "Центр позашкільної освіти" Мелітопольської міської ради Запорізької області, керівник гуртка Костікова Наталія Володимирівна;
Дорошенко Тимур вихованець гуртка Енергодарський ЦТКС, керівник гуртка Закржевська Світлана Миколаївна;
Іванова Анна вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Загреба Вікторія Валентинівна;
Горлова Каріна вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Пиріженко Аліна вихованка гуртка Чернігівського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Дядя Олеся Володимирівна;
Беляк Дар'я вихованка гуртка Приморського відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Микалюк Світлана Миколаївна;
Швидка Емма вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Бебешко Світлана Яківна;
Зозуля Руслан вихованець гуртка Токмацького відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Калінін Євгеній Геннадійович;
Кропив’янська Марія вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Бородін Сергій Едуардович;
Таран Антон вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Кривошеєнко Роман вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Загреба Вікторія Валентинівна;
Шпитальова Ліана вихованка гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна;
Нескоромний Ростислав вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Жиленко Тетяна Миронівна;
Таран Владислав вихованець гуртка Токмацького відділу КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Калінін Євгеній Геннадійович;
Кузнєцов Денис вихованець гуртка ДНЗ "Полтавський центр професійно-технічної освіти", керівник гуртка Лахно Оксана Григорівна;
Новожон Олександр вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Загреба Вікторія Валентинівна;
Романько Марія вихованець гуртка КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник гуртка Рогатіна Яна Олександрівна.