Обласна літня школа для обдарованої молоді Запорізької області розпочала свою роботу

З 20 червня 2022 року в Запорізькій області розпочала свою роботу Літня школа у рамках Малої академії наук.

Незважаючи на складну ситуацію у країні та часткову окупацію нашої області, цьогорічне навчання відбувається: лекції, тренінги та практичні заняття проводяться у форматі онлайн.

Цьогоріч Літня школа МАН проходить за двома напрямами: гуманітарно-природничий та науково-технічний, робота яких спрямована на виявлення, розвиток і підтримку творчої молоді Запорізької області, залучення її до вирішення найважливіших проблем природничих, технічних і суспільно-гуманітарних наук, популяризацію та пропагування цінностей наукових знань, умінь та навичок серед учнівської молоді. Програмою школи передбачено онлайн заняття, групові консультації, самостійна робота учасників тощо.

Слухачі наукової школи розпочали знайомитися з новими підходами у роботі над дослідницькими проектами, спілкуються з найкращими викладачами провідних вузів області. Юні науковці вже мали нагоду дізнатися про системне і критичне мислення; створення контенту нових медіа, історичні фейки та виклики 21 століття.

До роботи Літньої школи залучені найкращі науковці Запорізького національного, Запорізького медичного, Бердянського педагогічного, Мелітопольського педагогічного і Таврійського аграрно-технологічного університетів, а також вчителі-керівники наукових проєктів учнів – переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу МАН.

Запрошуємо долучитись усіх бажаючих до роботи школи, яка триватиме до 30 червня 2022 року.  Щоб стати слухачем Літній  школі МАН  вам потрібно заповнити   Google форму у відповідному напрямку:

-гуманітарно-природничий: https://docs.google.com/forms/d/1s0z8vRgq6SxuVs2qIRbECPW3FX8OFl7DlKzBU4NDfjE/edit

-науково-технічний: https://docs.google.com/forms/d/1RwhtVrC2ULLoQVsxtrFvaS0PRYNihpe74dHtRxs8WLU/viewform?edit_requested=true

Бажаємо всім  учасникам чудового літа та бажання через наукову діяльність ще глибше пізнавати нашу Україну!