Гуртківці КЗ "Центр туризму" ЗОР зустріли Новий 2022 рік

Час новорічних свят – це час дивовижної казки, яка приходить в кожен будинок в кінці кожного року з настанням зимових холодів.

Саме така Новорічна казка завітала до вихованців гуртків КЗ «Центр туризму» ЗОР. Найбільше хочеться відмітити свята, які пройшли у Токмацькому, Приморському та Чернігівському відділах туризму.

У веселій атмосфері у Токмацькому відділі пройшов масовий захід "Новорічний серпантин". Під час заходу заслужені артисти туристи показали «стару» казку на новий лад «Іван Царевич та КО”, а кожен з присутніх в залі мав можливість показати свої уміння в танцювальному батлі TikTok, співах сучасних хітів, вітаннях присутніх віршами, участю в різноманітних конкурсах, а почесними суддями цього дійства традиційно були новорічні казкові герої.

Минулий рік був дуже плідним для гуртківців Приморського відділу. Вони брали участь у різноманітних заходах: змаганнях, походах, конференціях, екскурсіях. Наприкінці року найактивніші з дітей були нагороджені грамотами і медалями за підсумками річного конкурсу «Кращий турист – 2021». Переможцями стали: Артур Писанець, Олександра Регуш, Мирослава Маляр, Августина Карауланова та Станіслав Шиметенко, Дмитро Шаховський, Тетяна Матвейко, Данило Скобєлєв, Максим Шевченко, Іван Істєрін та Марк Олада.

Після офіційної частини діти взяли участь у новорічній казці, де самі виконали усі ролі та подарували чудовий настрій собі та керівникам. Діти проявили свій артистизм, запал, організаторські здібності та роботу у команді.

У Чернігівському відділі туризму було орагнізовано та проведено свято «Новорічної ялинки» в ході якого гуртківців привітав Дід Мороз та подарував солодкі подарунки. Гуртківці молодшої групи підготували пісенне вітання для Діда Мороза. Для вихованців провели святковий концерт, ігри та організували солодкий стіл.

Гуртківці старшої групи прийняли участь у святі «Новорічний калейдоскоп», яка проходила у стилі вечірки 1990-років. На святі були організовані новорічні ігри, загадки, інсценування казки.

Також, напередодні Святвечора та Різдва з гуртківцями була проведена бесіда та екскурсія по місцевості з метою: ознайомити дітей з обрядами колядування в Україні та святкування Святвечора і Різдва в українській родині; розвивати бажання відроджувати давні традиції та звичаї; виховувати любов до різдвяний колядок , народних традицій та звичаїв.

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб майбутній рік приніс стільки радощів, скільки днів у році і щоб кожен день дарував посмішку. Нехай все, що ми планували, обов'язково здійсниться: все те, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться!