Днями в Запоріжжі відбулися змагання юних туристів

18-19 листопада, на базі «Спортивного комплексу ЗНУ, відбулися Обласні змагання зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді у приміщенні.

 Мета змагань популяризація та подальший розвиток спортивного туризму, активізація спортивно-туристської роботи в закладах освіти Запорізької області, підвищення рівня туристської майстерності учасників, виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення та формування патріотичної особистості.

Під час заходу між собою позмагалися 91 учасник із районів міста Запоріжжя: Комунарського, Шевченківського, Дніпровського, Заводського та Олександрівського; міста Василівка Запорізької області, Вільнянського району Запорізької області, а також гості з міста Вільногірськ Дніпропетровської області.

Діти змагалися у двох вікових групах: молодшій (2010-2012 років народження) та супер-молодшій (2013-2015 років народження). Змагання проходили на двох дистанціях: особистій та командній «Смугах перешкод».

Коротка динамічна дистанція, яку долали учасники, складалась з таких туристичних етапів: «рух по жердинам», «переправа по мотузці з перилами через яр», «спуск та підйом схилом», «в’язання вузлів», «переправа за допомогою підвішеної мотузки».

Деякі діти змагалися вперше, тому було важко, трохи страшно та дуже хвилююче, але, ми впевнені, що попереду у юних туристів буде ще безліч змагань, під час яких вони зможуть покращити свою техніку, швидкість та результати.

Вітаємо наших переможців у загальнокомандному заліку:

Супер-молодша група

І місце - команда "Хортиця» ЗПО "КРЦМтаШ", керівник команди Решетняк Людмила Володимирівна;

ІІ місце - команда "Фенікс - 3" КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівники команди Бебешко Світлана Яківна та Журбінська Анастасія Олександрівна;

ІІІ місце - команда "Веселка" КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник команди Микалюк Світлана Володимирівна.

Молодша група

І місце - команда "Фенікс - 1" КЗ "Центр туризму" ЗОР, керівник команди Бебешко Світлана Яківна;

ІІ місце - команда КЗ "ЦПНДТ" м.Вільногірськ, керівник команди Коршок Яків Вільйович;

ІІІ місце - команда "Фаворит" КУ "Центр туризму та краєзнавства" Василівської міської ради Запорізької області, керівник команди Мироненко Дмитро Володимирович.