День Героїв Небесної Сотні в КЗ "Центр туризму" ЗОР

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні (згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»).

Цього дня уся країна вшанувала пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

В КЗ «Центр туризму» ЗОР пройшли виховні заходи з гуртківцями до Дня Героїв Небесної Сотні. Керівники разом з вихованцями провели виховні бесіди, передивились тематичні фільми, оформили пам’ятні дошки, вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв. В ході заходів вихованці збагатили свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.