Цьогоріч Приморські школярі стали першими відвідувачами музею історії дитячого туризму та краєзнавства

5 січня 2022 року в музеї комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради була проведена екскурсія «Історія дитячого туризму  та краєзнавства Запорізької області» для групи учнів із м. Приморськ.

Вихованці гуртків пішохідного туризму з керівником Ілоною Шпортюк отримали інформацію від керівника туристських груп (екскурсій) КЗ «Центр туризму» ЗОР Ганни Ткачук про історію розвитку дитячого туризму та краєзнавства Запорізької області за 74 роки його існування.

Учасники екскурсії детально ознайомилися із експозиціями Музею: антологія спортивного спорядження, наметове містечко, рух скельними ділянками, звіти про походи.

Ганна Ткачук розповіла також екскурсантам про географію походів туристами Запорізької області, про книгу «Майстри спорту» Запорізької області та засновницю туризму в Приморському районі (1983-1995) Запорожець Вікторію Костянтинівну. Діти проявили великий інтерес до фотоальбомів та особистих речей Вікторії Костянтинівни, переданих безкоштовно до Музею її друзями.

Для дітей віком від 10 до 12 років були проведені різного роду навчальні ігри, майстер-класи на розвиток уваги, складання самостійно виготовлених пазлів, в’язання вузлів.  

У дружній і теплій атмосфері екскурсанти проявляли себе  як справжні туристи і краєзнавці, які знають, поважають і люблять історію рідного краю.

Закінчилася екскурсія записами про свої враження у  книзі відгуків та фотосесією. Всі залишилися задоволені проведеним часом у музеї туризму та краєзнавства.

Сподіваємося на наступні  зустрічі у нашому позашкільному закладі - КЗ "Центр туризму" ЗОР.