20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні − пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності (листопад 2013 року − лютий 2014 року) та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні − відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою.

Саме в ці дні, 9 років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом кремлівських агентів та зрадників сягнуло свого піку.

Герої Небесної Сотні власним життям, своєю жертовністю продемонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі Герої залишаться в пам’яті народу назавжди, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Зберігаючи відданість ідеалам гідності та свободи, ми повинні утверджувати національну єдність, розбудовувати демократичну сильну і процвітаючу країну, зміцнювати наше військо та високо цінувати кожну мить життя у незалежній європейській Україні.

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!

Відеоролик «Люди створюють історію» 

Відеоролик  «Сторожа Гідності» 

Презентація «День Героїв Небесної Сотні»